Viktorova matka se v seriálu Modrý kód konečně dozví pravdu o vztahu Viktora a Vali

A řekne jí to Vali. Jak se na manželství fingované kvůli adopci dítěte bude Viktorova matka tvářit, když je přesvědčená, že k sobě Vali a Viktor patří. To uvidíte ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Viktor svoji matku totiž udržoval v přesvědčení, že jeho vztah a manželství s Vali je skutečné. A nyní, když se Vali opětovně sblížila s Jindřichem Hojerem, označil jako příčinu jejich rozvodu právě Hojera. To ale není vůbec pravda, k rozvodu by došlo tak jako tak. Jen to Viktor své matce neřekl.

Jak se bude jeho matka na pravdu tvářit? Odpověď ve videu:

Urgentní příjem opět zaujme řada kuriozních pacientů. Mladý nadšený fotograf fotí starým fotoaparátem. Bohužel si neuvědomí, že chemické látky používané při focení mohou být příčinou výbuchu. A přesně to se mladému umělci stane… Aby toho nebylo málo, mladý je muž je dokonce svědkem loupežného přepadení. Nyní bude ale na lékařích z urgentu, aby vůbec přežil.

Sledujte upoutávku seriálu Modrý kód:

O život půjde také tanečnici z místního klubu Červená sedma. Vypadá to, jako by měla infarkt. Jenže u tak mladé, aktivní dívky? Co by mohlo být jeho příčinou? Ukáže se, že na vině jsou nekvalitní drogy.

Pavel volá Matymu

Co po něm může chtít? Překvapivě chce poslat peníze, protože se mu na služební cestě podařilo zablokovat si kartu. Maty se nakonec rozhodne celou situaci vyřešit sám, aniž by o ní řekl Veronice. S ní si naopak plánuje užít dokonalý víkend v Praze. A Veronika to vidí stejně.

Markéta chce jít na grilování se spolužáky. Otec je ale přísný, zábavu jí povolit nechce. Dokonce i Mery se zdá, že je Michal na dceru až příliš ostrý, podobný styl výchovy Mery neschvaluje. Protože ale ona sama není matka a nikdy dítě nevychovávala, těžko soudit, co je nejlepší přístup. A Adam Brejcha začíná litovat svého slibu, který dal onkologicky nemocné Miladě…

Na další vypjatou epizodu seriálu Modrý kód se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě nebo se na její předpremiéru mrkněte již nyní v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.