VIP pacient zapříčiní smrt na urgentu. Modrý kód bude vzhůru nohama!

Většina lékařů s projektem VIP pacientů nesouhlasí, ač byl první záměr dobrý – sehnat peníze pro urgentní příjem a celou nemocnici. Nyní bude ale příčinou velkých problémů. Sledujte seriál Modrý kód v pondělí ve 20.15 na Primě.

Na urgent přivážejí ženu s bolestmi břicha. Je přesvědčená o tom, že má zánět žlučníku. Její ošetřující lékařka Saša o tom až tak přesvědčená není, ale žena si nedá říct. Chce prostě jít na operaci žlučníku.

Podívejte se na upoutávku seriálu Modrý kód:

Saša její názor nesdílí a je přesvědčená o tom, že operace žlučníku není potřeba. Poté ale přijde do nemocnice její manžel, kterého napadne, že by to možná šlo přece jen nějak zaonačit, ještě když na urgentu fungují VIP boxy. Co na to Saša? Sledujte video:

Dalším pacientem na urgentu bude muž, jemuž na hlavu spadla z velké výšky střešní taška. Zvládnou na urgentu složitou operaci hlavy? Vedle toho budou lékaři řešit také úraz motorkáře, kterému přes cestu přeběhne bachyně se selaty. Muž má vážně poraněnou ruku, zároveň ale rukama pracuje. Vedle fyzických problémů se proto začínají objevovat i problémy psychického rázu.

Poslední výlet?

Adam s Klárou se rozhodnou splnit poslední přání smrtelně nemocné Milady. Vyvezou ji na vyjížďku na koních. Pro Miladu ale bude mít vyjížďka možná fatální následky… Adama a Kláru navíc vypjatá situace nečekaně sblíží.

Blíží se Markétiny patnácté narozeniny. Co mladé dámě vybrat? Mery má pocit, že by se mělo jednat o něco výjimečného. Markéta Michala i Mery překvapí – nechce nic hodnotného, ale měla by chuť udělat si narozeninový večírek se svými kamarádkami. Tak to Michal nečekal!

Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky seriál úmrtí modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.