Seriály a filmy

7. ledna 2019 10:00

Jana Mrákotová

Vrchní Mery z Modrého kódu má za sebou těžké období – co ji čeká dál?

Vrchní sestra Marie Černá, které všichni říkají Mery, je faktická šéfka urgentu. Je rázná, svědomitá, přísná, prostě takový generál. Mery si v loňském roce prošla v soukromí těžkým obdobím, a to v momentě, kdy David Hofbauer odešel ze dne na den do Londýna a ji nechal v Rubavě.

Mery, kterou velmi přesvědčivě hraje oblíbená herečka Sabina Laurinová, má na vše systém, tabulky, grafy, organizéry, všechno musí šlapat jako hodinky, tak se cítí bezpečně. Má u kolegů autoritu a respekt. Je duší a motorem oddělení, je tam prakticky stále, i na úkor osobního života. Po počátečních problémech s doktorem Hofbauerem se sblížili, Mery se do Davida zamilovala a plánovala s ním budoucnost. Bohužel, David po úmrtí svého otce volí razantní řešení a z Rubavy odchází. Sám. Mery se s tím nemůže smířit a na Davida stále nemůže zapomenout. I v nových dílech se ale ukazuje, že minulost je stále příliš živá.

Připomeňte si naším videem, jak na sebe vzpomínají Sabina Laurinová a Marek Němec neboli seriálový David Hofbauer.

Nenechte si ujít premiérové díly Modrého kódu od pondělí 14. 1. ve 20.15.

Oblíbený seriál sledujte také online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.