Seriály a filmy

8. dubna 2019 06:33

Jana Mrákotová

Vrchní Mery z Modrého kódu zažívá trpké zklamání

Patálie kolem autonehody aktivního otce vrchní sestry Mery Jardy Černého rozhodně nekončí. Mery je z postoje a chování svého otce velmi rozčarovaná.

Jarda Černý si nechce připustit, že je už ve věku, kdy ne vše jde jako ve dvaceti. Dlouhou dobu je jeho chování a boj se stářím úsměvné. Vše se změní, když srazí autem cyklistku a na povrch vypluje skutečnost, že nemá řidičský průkaz. Řidičák nemá právě kvůli věku. Chce však inponovat mladé sestřičce, a tak všem zalže. Bohužel, i jeho řešení celého problému, není zrovna charakterní, chce sraženou cyklistku uplatit. Mery se vše dozví a je to pro ni pořádný šok. Otec byl pro ni vždy velkým vzorem, a to i morálním. Podívejte se na jejich vyostřený rozhovor.

Byl jsi vzor

Další díl Modrého kódu sledujte už dnes večer v pondělí 8. 4. ve 20.15 na Primě.

Modrý kód sledujte také online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.