Seriály a filmy

13. srpna 2019 21:36

Jana Mrákotová

Vysněná dovolená Vandy Chaloupkové alias Veroniky Jánské z Modrého kódu

Hvězda primáckého seriálu Modrý kód herečka Vanda Chaloupková strávila léto velmi nevšedně. Namísto modrých vod Karibiku a horkého slunce dala přednost svobodnému cestování a divoké přírodě v Norsku. Autem se svým přítelem procestovala část Norska, namísto all inclusive stolům dali přednost vlastnoručně uloveným rybám a pětihvězdičkový hotel vyměnila za stan.

"Zdravím z Norska. Je tu nádherně," vzkázala Chaloupková svým fanouškům. Vandin partner se věnuje lovu ryb, je to jeho největší koníček. "Podařilo se mi chytit několik tresek," vypráví půvabná herečka. "Po návratu mne čeká každodenní natáčení Modrého kódu, těším se na to, ale jsem ráda i za tohle vyčištění hlavy," dodává talentovaná herečka.

"Jeli jsme z Dánska trajektem do Kristiansandu. Projeli jsme fjordy až k Atlantské cestě. Každou noc jsme spali někde jinde. Chytali jsme ryby, pili vodu z řek a kochali se nádherou. Nakonec jsme navštívili Oslo a pokračovali do Švédska. Göteberg, Malmö a pak přes most zpět do Dánska. Dali jsme si kávu v Kodani a na závěr v našem milovaném Berlíně večeři. Skandinávii jsem navštívila poprvé a v životě jsem neviděla nic krásnějšího," vypráví své dojmy herečka.

Že je Vanda Chaloupková opravdu dobrodruh, potvrzují i fotografie, které ukázala na svých sociálních sítích. Úchvatné scenérie, západy slunce, nekonečné obzory a relax u lovu ryb. Takhle vypadá dokonalá dovolená podle oblíbené herečky.

Vandu Chaloupkovou jako doktorku Veroniku Jánskou uvidíte v nových dílech seriálu Modrý kód již v pondělí 26. 8. ve 20.15.

Modrý kód sledujte ale nyní ONLINE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.