Vztah Mery a Michala je v Modrém kódu v ohrožení. Dívejte se ve středu

Mery se snaží s Markétou dobře vycházet. Jenže Michalova dcera si usmyslí, že vztah svého otce a Mery rozeštve. Podaří se jí to? To uvidíte ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Nevidět nebo mít vážné problémy se zrakem, to není jen omezující, ale může to být i život ohrožující. Slepý muž takto na své každodenní pochůzce spadne do hlubokého výkopu a vážně se poraní. Bude na lékařích z rubavského urgentu, aby jej ošetřili. Pro muže to ale možná bude štěstí v neštěstí. Jak se zdá, jeho slepota totiž nemusí být trvalá. Jak se ale na to celé bude dívat mužova partnerka, která mu dle svých vlastních slov obětuje život?

Podívejte se na upoutávku středečního Modrého kódu:

Do života Michala a Mery vstoupila jako tornádo Michalova pubertální dcera Markéta. Ta se nachází v současnosti v těžké situaci, kdy ztratila své nejbližší, zároveň se ale zdá, že se v rámci pubertální vzdorovitosti snaží svého otce s Mery stůj, co stůj rozeštvat…

Dalším z pacientů bude mladík po závažném pádu z kola. Sám o sobě pád nebyl tak nebezpečný, bude ale na Adamu Brejchovi, aby zjistil, co vlastně bylo příčinou jeho nehody. A jen tak mimoděk svým kolegům na sále vysvětlí, kdo je to hipster. Víte to i vy?

Mrkněte se na vysvětlení Adama ze seriálu Modrý kód:

A doslova záhadou bude silný kašel pacientky, kterým trpí i její partner. Nejedná se o žádný typ infekce, ani nachlazení. Pár se přitom stále pohybuje ve vetešnictvích a na burzách. Nemohou jejich potíže pramenit ze špinavého haraburdí?

To vše dozvíte v další epizodě seriálu Modrý kód, na kterou se na Primě můžete podívat již tuto středu od 20.15. A mimochodem, vypadá to, že se na rubavském urgentu rýsuje nový vztah. Zkuste uhodnout, mezi kým!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.