Vztah Mery a Michala prochází drobnou krizí. A Michal je v seriálu Modrý kód v ohrožení života!

Mezi Mery a Michalem to přestává klapat. A všímat si toho začíná i Markéta. Michal navíc zmizí, aniž by komukoliv cokoliv řekl a přivážejí jej na urgentní příjem. Sledujte seriál Modrý kód v pondělí ve 20.15 na Primě.

Michal byl zvyklý žít neustále s adrenalinem v žilách. Toho se mu ale v Rubavě nedostává. Adrenalin se proto snaží najít všude možně, a s Mery dokonce přestává i komunikovat. Jisté krize mezi Mery a Michalem si všímá i Michalova dcera Markéta, která se Mery na příčinu problémů rovnou zeptá…

Při jednom ze svých tajných výletů se Michal vydá se svým novým známým přenocovat do lesa. Dojde ale k vážnému zranění. Telefonát ze sanitky na urgent všechny, a především Mery vyděsí. Spojovatelka totiž hovoří nejen o vážném zranění, ale zmiňuje i jméno doktora Tomáška.

Saša Růžičková bude mít zajímavý případ – muže s bolestmi a velkou otevřenou ránou na zádech. Ukazuje se, že vinou jeho obtíží je jeho žena. Bohužel, Saše se nepodaří správně stanovit diagnózu. Docent Šeřík se pokusí Saše pomoci, také ji kryje před mužovou ženou, která by byla ochotna Saše dělat velké problémy. Jenže Saša si docentovy podpory vůbec neváží, naopak. Žena naopak začíná vyhrožovat soudem.

Podívejte se na upoutávku:

Prokop bude léčit muže převezeného z domova důchodců, u něhož to skoro vypadá na sebevraždu požitím nadměrného množství léků. Bude to ale vše úplně jinak. Negativitu si ale Prokop nepřipouští, je nadšený z rozvíjejícího se vztahu s Laurou. Nadšená z toho ale není moc Saša a neodpustí si na Lauřinu adresu několikero poznámek.

Mrkněte se na to, jak rýpe:

Adam navštíví Rasputina, chce s ním konzultovat jeden ze svých případů a také kolegovi zlepšit náladu. Rasputin ale jakékoliv Adamovy snahy odmítá. Je naštvaný na celý svět. To se vůbec nelíbí jeho matce. Rasputin se tváří, že pomoc do druhých nechce a nepotřebuje. Jeho matka ho ale názorně přesvědčí o opaku.

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.