Seriály a filmy

15. září 2019 19:00

Jana Mrákotová

Vztahové kotrmelce v Modrém kódu

V dalším pokračování oblíbeného seriálu Modrý kód se nebudou probírat jen jednotlivé případy nemocných a zraněných, kolem kterých se celý urgent točí. Tentokrát dojde i na soukromé vztahy hlavních hrdinů. Život přece není jen práce.

Podívejte se na krátkou ukázku z nového dílu. Veronice nedá spát Matyho jizva. Spolubydlení Michala a Mery zase vrtá hlavou Adamovi. A jak to je s tím rozvodem Vali a Viktora?

Mery Černá stále sdílí jeden byt s Michalem Tomáškem. Do této situace se dostali, když Mery nevyšlo její přestěhování se. Zdá se, že jim stávající situace vlastně vyhovuje. Komu ale jejich soužití vrtá hlavou, je Adam Brejcha. A přímo na sále se Michala zeptá!

Jak žijete?

Jasno v sobě nemá evidentně ani Viktor Žák. Nejdříve chtěl po Vali rychle rozvod a teď to vypadá, že na něj úplně nespěchá. Spíš to skoro vypadá, že začal couvat a manželství končit vůbec nechce. Vali chce mít ale jasno.

Jak to vypadá s rozvodem, Viktore?

Pokračování seriálu Modrý kód již v pondělí 16. 9. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.