Seriály a filmy

15. září 2019 19:00

Jana Mrákotová

Vztahové kotrmelce v Modrém kódu

V dalším pokračování oblíbeného seriálu Modrý kód se nebudou probírat jen jednotlivé případy nemocných a zraněných, kolem kterých se celý urgent točí. Tentokrát dojde i na soukromé vztahy hlavních hrdinů. Život přece není jen práce.

Podívejte se na krátkou ukázku z nového dílu. Veronice nedá spát Matyho jizva. Spolubydlení Michala a Mery zase vrtá hlavou Adamovi. A jak to je s tím rozvodem Vali a Viktora?

Mery Černá stále sdílí jeden byt s Michalem Tomáškem. Do této situace se dostali, když Mery nevyšlo její přestěhování se. Zdá se, že jim stávající situace vlastně vyhovuje. Komu ale jejich soužití vrtá hlavou, je Adam Brejcha. A přímo na sále se Michala zeptá!

Jak žijete?

Jasno v sobě nemá evidentně ani Viktor Žák. Nejdříve chtěl po Vali rychle rozvod a teď to vypadá, že na něj úplně nespěchá. Spíš to skoro vypadá, že začal couvat a manželství končit vůbec nechce. Vali chce mít ale jasno.

Jak to vypadá s rozvodem, Viktore?

Pokračování seriálu Modrý kód již v pondělí 16. 9. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.