Seriály a filmy

26. března 2019 08:00

Jana Mrákotová

Z Bořka Slezáčka je díky Modrému kódu hokejový trenér

V dalším díle Modrého kódu bodou lékaři bojovat o život hokejové hvězdy, která se zranila na tréninku. Roli ambiciózního trenéra si zahrál herec a zpěvák Bořek Slezáček.

Bořka Slezáčka jeho fanoušci znají jako herce a zpěváka. Úspěšně působí v celé řadě divadelních her a muzikálech, jako například Děti ráje nebo Trhák. Z těch činoherních rolí se nyní Bořek těší na představení Tři v háji autorů Haliny Pawlovské a Michala Viewegha, která ho na začátku června zavede do jeho rodné Ostravy.

Bruslař jsem!

V Modrém kódu představí jako bezskrupulózní hokejový trenér. Jak se mu točilo a byla to jeho první role na ledě? “Točilo se mi skvěle. Byla to nová zkušenost, na ledě a s bruslema na nohou jsem ještě netočil. Ale bruslař jsem, i když to tak těch prvních pět minut natáčení nevypadalo, ale pak se to podalo,” vzpomíná s úsměvem na natáčení Bořek Slezáček.

Role mu předepisovala bezohledné a arogantní jednání, a to i vůči rubavským lékařům. Podívejte se na jeho roztržku s Adamem Brejchou, který je ošetřujícím lékařem zraněného hokejisty.

Víte, kdo já jsem?

Podívejte se na naši fotogalerii, kde jsou zachyceny momenty z natáčení.

Sledujte Modrý kód ve středu 27. 3. ve 20.15.

Modrý kód také on line!

Nechcete čekat až do středy? Využijte naši iPrima Videopůjčovnu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.