Seriály a filmy

5. února 2019 10:30

Jana Mrákotová

Zákeřný doktor Kodym z Modrého kódu se vrací

Na urgent do Rubavy se po čase vrací zkorumpovaný doktor Filip Kodym v podání herce Petra Konáše. A hned při jeho příchodu na příjem je jasné, že ho většina kolegů nebude vítat z otevřenou náručí.

Doktor Filip Kodym, kterého v Modrém kódu hraje Petr Konáš, si oblibu u svých kolegů, tedy u velké většiny, nezískal. Celý urgent má v živé paměti jeho podivné čachry, za které si ho nakonec odvedla policie. Jak se ukazuje, nic se mu nepodařilo prokázat a Filip Kodym se vrací, jak se říká, na místo činu. V jeho případě doslova. První, koho potkává, je vrchní Mery, která mu velmi tvrdě vpálí, že se rozhodně nejedná o setkání vítané. Podívejte se na ukázku.

Lidi se nemění

Primář Bojan se potýká s nedostatkem doktorů. To je také důvod, proč je ochotný Filipa přijmout zpátky. Jako o člověku si o něm sice valné iluze nedělá, ale uznává ho jako skvělého doktora. A těch má nyní zoufale málo. Ve videoukázce je zachycený jejich přijímací pohovor.

Už vás nezklamu

Modrý kód sledujte také online.

Podívejte se do fotogalerie na záběry přímo z natáčení!

Epizoda s navrátivším se doktorem Kodymem na Primě již ve středu 6. 2. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.