Seriály a filmy

27. února 2019 22:10

Jana Mrákotová

Zamilované sestřičce Evě z Modrého kódu se hroutí svět

Vztah Matyho a Lucie nabývá na intenzitě. Jejich vzájemná náklonost se nedá přehlédnout. Oni se tím ani netají, a tak rozhodně neuniknou pozornosti kolegů. Ne každý ale jásá…

Další díl Modrého kódu začíná dramaticky. Šárka učí Černého šplhat po horolezecké stěně a on se snaží udělat dojem. Nedopadne to valně. Rasputin začíná zjišťovat, co je Lazarev zač. Svěřuje se Bojanovi, že má pochybnosti. Podívejte se na ukázku.

Maty s Lucií chtějí být spolu, a vyhledávají tak každou příležitost, jak spolu trávit čas. Sestřičce Evě, která je do Matyho už dlouho zamilovaná, se hroutí svět. Je to právě ona, kdo zamilovaný páreček přistihne. Podívejte se na její reakci.

Pojď dál, Evo

Modrý kód sledujte také online.

Sledujte Modrý kód v pondělí 4. 3. ve 20.15.

Nechcete čekat do pondělka a chcete vidět, co dál bude Eva v boji o Matyho podnikat? Podívejte se už nyní díky naší iPrima Videopůjčovně.

Více informací najdete zde

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.