Že by měl David Hofbauer syna? Mrkněte se na to v Modrém kódu ONLINE

O osobním ani profesním životě Davida Hofbauera toho jeho noví kolegové na rubavském Urgentním příjmu moc neví.

Když se tedy objeví na příjmu objeví Kid, povedený „floutek“ ze sídliště a Davidův soused, a tváří se, že je Davidův syn, nikdo včetně Mery nad tím nijak pochybuje. Jen tedy nabydou dojmu, že Kid je úplně stejný „spratek“ jako „Hof“, jak začali Davidovi přezdívat.

Podivná droga

Jak se vlastně urgent Kid dostane? Zavolá totiž Davida coby lékaře ke svým kamarádům, kteří si vzali novou drogu. Ta je evidentně velmi silná a na každého působí trochu jinak. Jeden člověk se po ní chová jako agresivní šílenec, jiný zase upadá takřka do komatu. Tohle by mohlo na urgentu zapříčinit velký příval pacientů! Je tedy třeba zjistit, o jakou drogu se vůbec jedná a kdo ji prodává,aby už neuškodil dalším. To ale nebude jednoduché!

O tom, že s feťáky je lepší vůbec nemluvit, se na vlastní kůži přesvědčí Saša Růžičková, když se rozhodne uvolnit s kurtů svého známého, kterého na urgent přivezou právě po požití nové neznámé drogy. Bude to krvák!

Žárlivá scéna

Skoro krváku si užije i Lucie. Ta se totiž stane náhodnou svědkyní žárlivé scény, kterou předvede jejímu milenci Tomášovi jeho manželka. Domnívá se, že na urgent právě přivezli Tomášovu milenku. Dojde manželce, že milenka jeho muže není v nemocnici pacientka, ale lékařka?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.