Seriály a filmy

14. června 2019 10:14

Jana Mrákotová

Ženský půvab, neschopnost, ale i lásku – to vše přinesly do seriálu Modrý kód nové postavy!

V seriálu Modrý kód se ve finále této sezony objevily hned tři nové postavy. Jedná se o tři lékaře, kteří posílili tým rubavského urgentu. Připomeňme si vtipnou a půvabnou doktorku Veroniku Jánskou, intrikánského a cvachovsky neschopného doktora Kamila Prchlíka a závěrem také světoběžnického lékaře bez hranic Michala Tomáška, který okouzlí i vrchní Mery.

Tři nové postavy, tři nové charaktery. Připomeňme si, co jsou vlastně zač!

MUDr. Veronika Jánská (Vanda Chaloupková)

MUDr. Veronika Jánská je chirurgyně-cévařka. Veronika je akční, sportovní typ. Ženská, co skáče s padákem a potápí se v moři. Je to prostě „Střelec“. Neztrácí čas váháním, rozhoduje se bleskově a většinou správně. Dokáže vtipně a trefně pojmenovat problém a hned ho řešit. Jako průvodce rubavským urgentem je jí určený Maty Bojan, kterému Veronika ve finále pomůže, aby mohl odletět za Lucií do Kanady. Podívejte se!

Šťastnou cestu

MUDr. Kamil Prchlík (Petr Buchta)

Doktor Kamil Prchlík, kterého hraje Petr Buchta, je na první pohled zábavný typ. S ničím nemá problém, je ochotný, pozorný, milý a velmi hovorný. Rád se chlubí zahraničními zkušenostmi. Za usměvavou tváří a velkými slovy se ale schovává ambiciózní a bohužel neschopný lékař, který se ohání svým vlivným tatínkem. Právě díky němu mu prochází dost průšvihů – bohužel i těch pracovních. Připomeňte si jeho zbabělý útěk z týmu.

Už toho mám dost!

MUDr. Michal Tomášek (Saša Rašilov)

MUDr. Michal Tomášek je doktor bez hranic, traumatolog. Je milý, vtipný, vzdělaný, i když nemluva. Doteď se mu příliš nedařilo mít plnohodnotný vztah, přestože byl ženatý. Tomášek je zvyklý na svůj single styl života, svoje rituály. Ale není sobec, jen zkrátka osobním vztahům nadřazuje svou práci, své poslání, kterým je zachraňovat svět a potírat bezpráví. Výrazně ovlivní život vrchní sestry Mery. Ta podlehne jeho kouzlu a zamiluje se! Vzpomeňte si na jejich první milostnou scénu.

Nová lovestory

Seriál Modrý kód a osudy jeho hrdinů si můžete díky archívu připomínat i během letní pauzy v televizním vysíláním. Stačí sledovat Modrý kód online!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.