Jiří Bartoška vtrhl na obrazovky. Pokud jste nestihli premiéru druhé série Mordparty, podívejte se na Prima PLAY

Nestihli jste premiéru druhé řady Mordparty? Podívejte se na první díl druhé série v online archivu Prima PLAY. Colombo se svou dcerou nemá vyhráno a vyšetřovatelku Naďu bitva po propuštění z vazby teprve čeká.

Mordpartu můžete sledovat na Prima PLAY.

Co jste v neděli propásli? Druhá série Mordparty pokračuje v zásadních příbězích Colomba (Jiří Bartoška) a vyšetřovatelky Nadi (Markéta Plánková), na rozdíl od první série diváky čeká větší náhled do vyšetřování kriminálních zločinů.

Větší prostor dostane postava nadporučíka Radačinského, kterého hraje David Máj. Je to podrazák, manipulátor a potencionální alkoholik, který bude v týmu dělat zlou krev. Právě on dostal na konci první řady do vězení Nadina manžela Marka (Radim Fiala). Radačinský chce mít všechno pod kontrolou, ale podcení sílu přátelství Káji, Nadi a Colomba. Příběh Radačinského propojuje všechny díly.

V každém případě, v prvním dílu nás čekají odpovědi na několik otázek, které částečně uzavřel osmý díl první série.

Druhá řada Mordparty přináší dalších osm příběhů, v nichž se ve vedlejších rolích objeví celá řada známých jmen – například Robert Jašków, Klára Melíšková, Viktor Limr, Pavel Řezníček, Matěj Dadák, Kristýna Frejová, Jitka Schneiderová, Marian Roden, Bára Kodetová.

Diváky čeká více vyšetřování

Podobné články

Jiří Bartoška alias Colombo stále bojuje s dcerou

Colombo chce po nástupu nového šéfa odejít do důchodu. Netěší ho atmosféra na oddělení a chtěl by se víc věnovat své dceři Anně (Anna Fialová), která po dramatickém vztahu s Michalem zůstala sama a po zranění kolena musela ukončit i nadějnou kariéru baletky. Anna ale o pomoc nestojí a podlehne intrikám Radačinského a propast mezi ní a otcem se ještě prohloubí. Colombo na oddělení nakonec zůstane, aby pomohl Nadě usvědčit Radačinského, a tím zachránil i svou dceru.

Co tedy uvidíte v prvním dílu druhé série s názvem Potomek?

Majitel stavebního impéria Stanislav Reiner, odchází z vedení rodinné firmy a chce do čela jmenovat jednoho ze svých synů. V den jmenování nového prezidenta společnosti je však na pozemku nalezena mrtvola, jedná se o soukromého detektiva. Kdo si ho najal? Co měl odhalit?

Podívejte se na novou sérii Mordparty už tuto neděli ve 20.15 na Primě.

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.