Mordparta vás dostane! Přežijete?

Hvězdné obsazení, milostné pletky a brutální zločin. Nový kriminální seriál Mordparta začíná TV Prima vysílat už v neděli 28. srpna. První díl se jmenuje Nevěsta. Přijdete na to, kdo a proč vraždil dřív než Mordparta? Jedno je už teď jisté, tohle policejní oddělení si prostě zamilujete.

Pevné nervy, postřeh a rychlý úsudek. Ponurá místa, kam byste sami určitě nešli. Mrtvola na vás může číhat kdekoliv, zatímco vrah skrývá tvář. Markéta Plánková hraje v Mordpartě bývalou právničku, která přesedlala do světa vražd a temnoty a policejní uniformu oblékla vůbec poprvé v životě. Změnila kvůli tomu i barvu vlasů.

„V seriálu je mám úplně oranžové jako veverka, na sobě drsný ohoz, kožené kalhoty, bundy… Jsme skvělí detektivové, dost drsní,“ říká Markéta a naskakuje jí ze seriálů husí kůže, proč? „Bude to ponuré, tmavé… až jsem se místy bála," vypráví.

Osmidílný seriál Mordparta se odehrává na oddělení obecné kriminality úřadu justiční a kriminální policie v krajském městě, navozuje severskou a mnohdy až ponurou atmosféru, ze které naskakuje husí kůže. Pátráte po vrahovi, ale zjišťujete, že vyšetřovatelé bojují i s vlastními démony a problémy. Jak moc blízko si vás pustí k tělu? Jaké jsou jejich osobní neřesti? Co skrývají oni, když za sebou zavře dveře svých domovů? „Mordparta je dobře napsaná, líbí se mi na ní, že každý díl je jeden ucelený případ, ale zároveň každý detektiv tam má linku, která proplouvá všemi díly,“ prozradil Pavel Baťěk, který si jako vyšetřovatel Pavel užíval každou minutu příprav seriálu.

Hvězdy v rolích vyšetřovatelů

Ve hvězdně obsazené partě vyšetřující brutální, otřesné a drsné zločiny uvidíte herecká esa Jiřího Bartošku (vyšetřovatel Colombo), Markétu Plánkovou (vyšetřovatelka Naďa), Vojtu Kotka (vyšetřovatel Kája), Pavel Batěk (vyšetřovatel Pavla), Jiřího Bábka (šéf oddělení Milan).

První díl Mordparty uvidíte již 28. srpna v neděli ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.