10 důkazů, že jste závislí na seriálu Myšlenky zločince

Každé pondělí je už pravidelně věnováno speciální FBI jednotce, která vás provází Myšlenkami zločince. Pravidelně nahlížíte se sympatickými profíky nejen do hlav nebezpečných kriminálníků, ale i do osudů hlavních postav. A to je možná návykovější než kriminální případy.

Myšlenky zločince už jedou jedenáctou řadu a celosvětově jsou stále populárnější a populárnější. Aby ne, když každý z detektivů má svou libůstku. Kromě nejoblíbenějšího a lehce asociálního dr. Reida se většina fanoušků těší na další setkání Dereka Morgana a jeho "Baby girl".

Fanouškům nahrává i fakt, že skvadra Myšlenek zločince bombarduje všechny sociální sítě povedenými fotkami ze zákulisí natáčení, z kterých je vidět, že si každou minutu užívají společně a někdy i pěkně bláznivě. Inu, když natáčíte osmnáct hodin v kuse, kolikrát ani nic jiného nezbývá.

A možná proto se seriál těší takové oblibě – kromě skvěle vyprofilovaných kriminálních případů. Jak tedy poznáte, že jste závislý/závislá na Myšlenkých zločince? Dáme vám pár příkladů.

1) Každý člověk vám připadá v něčem podezřelý. Sériového vraha vidíte i v muži, který vám dnes ráno prodával pár křupavých rohlíků k snídani. Ale to rozhodně neznamená, že když jste paranoidní, že po vás nejdou!

2) Milujete dr. Reida. Jeho podivné existence, která dosahuje až na hranici roztomilosti, se zkrátka nemůžete nabažit.

3) Vztah Dereka a "Baby girl" zkrátka nemůžete překousnout. Chcete, aby ti dva byli už konečně spolu (podle všeho vás tvůrci budou trápit dál a dál!)

4) Víte pro okolí hodně podivných faktů ze světa psychologie a kriminalistiky, což u lidí, kteří vás dobře neznají, vyvolává všeříkající pohled "na tebe si budu dávat pozor".

5) Pokoušíte se během rychlosti sestavovat psychologické profily lidí, které potkáváte.

6) Vy sami jste se jako fanoušci kriminálního seriálu začali profilovat. Někdo upřednostňuje epizody s únosy, jiný rituální vraždy a vy...?

Shemar neustále zlobí. Foto: CBS.com

7) Přáli byste si mít Garcíu ("Baby girl") za svou matku. Zkrátka cool hackerka, která má zvláštní vztah s jedním z nejhezčích mužů na planetě? Proč ne!

8) Jste si naprosto jistí, že kdyby šlo do tuhého, svého únosce profilujete jasně. Máte v tom přece roky televizní praxe.

9) Vždycky si nadáváte ve chvíli, kdy v epizodě vidíte něco hodně drsného (třeba takové odřezávání obličeje bylo fajn), ale další týden se stejně nemůže dočkat další epizody.

10) Vážně si myslíte, že by vás měli zaměstnat v FBI.

Myšlenky zločince uvidíte na Prima LOVE v pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.