5 věcí, proč je agentka Emily z Myšlenek zločince nepostradatelná

Do seriálu Sběratelé kostí nastoupila v jeho začátcích, aby z něj po několika sezonách mohla odejít. Jenže speciální agentka Emily Prentissová je zase zpět a nutno dodat, že je pro tým je nepostradatelná. Podívejte se na několik důvodů proč.

Speciální agentka Emily Prentissová k službám

Do BAU byla nasazena po rezignaci Elle Greenwayové kvůli záměru velitelky sekce Erin Straussové vyměnit agenta Hotchnera na pozici velitele útvaru. Než aby Straussové v tomto záměru vyhověla, však raději skončila a odvolala se na svou nenávist k politice. Později se vše vyjasnilo a Prentissová tak mohla nastoupit zpět do BAU.

Emily s agentem Derekem Morganem pojí blízké přátelství, blízký vztah má také k Jordan Toddové, která dočasně zastupuje JJ během její mateřské.

A proč je tato seriálová postava tak důležitá pro celý tým?

1) Podporuje celý tým, a to každého zvlášť, jelikož všechny své kolegy zná několik let. Dokáže vycítit, kdy je Morganovi zle, stejně jako moment, kdy se Reidovi hroutí svět.

2) Zajímá se o osobní životy svých agentů, ačkoliv by nemusela, ale moc dobře ví, že dobré osobní vztahy jdou ruku v ruce s dobře odvedenou prací. Speciálně dr. Reid by jí mohl několikrát poděkovat.

3) Požaduje stejné zacházemí jako se zbytkem týmu. Takže žádné ulité lístky do divadla!

4) Má spoustu zkušeností jako agentka, nejenže pracuje pro Američany, ale pracovala v Londýně také pro Interpol. Dokáže tedy skvěle poradit ve vyhrocených situacích.

5) Její osobní kvalitu můžeme odhadnout i z faktu, že ji celý její tým zbožňuje. Znáte snad takového šéfa?

Sledujte Myšlenky zločince na Prima KRIMI každé pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.