Hlášky Dr. Reida, které postavu z Myšlenek zločince skvěle charakterizují

Myšlenky zločince mají na Prima LOVE místo každé pondělí ve 20.15. Vy si v každém případě můžete připomenout, jak okouzlující je Dr. Reid, miláček všech seriálových fanynek.

Speciální jednotka FBI se bude muset přemístit na místo, kde by rozhodně (v ten moment) nechtěl žít každý. FBI dostane za úkol vyprofilovat lokálního škrtiče, ten zaútočil a vraždil už třikrát. Policie má na krku média a pobouřenou společnost, pomůže speciální jednotka místním policistům?

To uvidíte na Prima love v pondělí ve 20.15!

Matthew Grey Gubler, jenž představuje postavu Dr. Spencera Reida v Myšlenkách zločince, svůj charakater miluje a dokonce rád přiznává, že jeho Dr. Reid je jemu saméhu poměrně podobný. Stejně jako Spencer má totiž Matthew ve zvyku hodně rychle mluvit a vyvozovat závěry.

Matthew Grey Gubler už v americkém seriálu hraje přes jedenáct let a dostal se do fáze, kdy se rozhodl posunout dál. Fanoušci se rozhodně nemusí bát toho, že by opustil seriál, ale mladý herec se rozhodl několik dílů Myšlenek zločince i režírovat. Režírování Gublera už se stalo tradicí.

V každém případě se podívejte na kultovní hlášky jedné z nejoblíbenějších postav Myšlenek zločince, které ho skvěle charakterizují.

1) To nedává smysl, hvězdu nemůžeš chytit, ta schoří v atmosféře!

2) Nevěřím, že inteligence se dá měřit, ale mám IQ 187.

3) Co je Twilight?

4) Podívej se na mne. Bez zbraně vypadám jako asistent profesora.

5) Střelili mě do nohy a nedostal jsem sušenku

6) Derek: Co ti zvyšuje sebevědomí? Reid: Statistika

Myšlenky zločince uvidíte na Prima Love v pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.