Myšlenky zločince mají skvělou partu. Podívejte se na fotky ze zákulisí

Myšlenky zločince XI (16) - upoutávka

Seriál Myšlenky zločince můžete sledovat každé pondělí ve 20.15 na Primě. Krimiseriál natáčí už třináctou řadu a herci jsou stále skvělá parta. Podívejte se sami na zábavné fotky ze zákulisí.

Co uvidíte v pondělí večer na Prima LOVE?

Pondělní večer je vyhrazený oblíbenému krimiseriálu Myšlenky zločince. Speciální jednotka vyšetřovatelů se musí vždy pořádně činit, aby dopadla vraha (či únosce), na kterého si netroufne ani FBI. Co budou řešit v pondělí?

Derek Morgan byl unesen a jeho únosci ho chtějí mučit. Speciální tým ihned začíná s pátráním…

Sledujte Myšlenky zločince na Prima LOVE každé pondělí ve 20.15.

Zákulisí Myšlenek zločince

I Myšlenky zločince mají vlastní Instagram, kde můžete vidět zákulisí natáčení celého seriálu. A z fotek se stále dokola ukazuje jedna jistá informace, která se několik let nemění. Tým z Myšlenek zločince je týmem dobrým, kde panují skvělé vztahy. Dokonce i mezi herci, u kterých to kolikrát není tak růžové, jak se na kameře a následně na obrazovkách může zdát.

Takovým případem byl herec Thomas Gibson, jedna z bývalých hvězd seriálu. Gibson měl problém s ovládáním podle zpráv z minulosti opakovaně, několikrát byl vedením televize suspendován za agresivitu a nevhodné chování. Jeho agresivní útoky se znovu opakovaly 11. srpna v roce 2016 během nočního natáčení. Podle zpráv měl Gibson nakopnout jednoho z členů štábu. Gibson byl okamžitě vyhozen.

JAK VYPADÁ SUSPENDACE HERCE ZE SERIÁLU? PŘEČTĚTE SI VÍCE TADY

Po odchodu herce je ale v Myšlenkách zločince ticho po pěšině a možná je natáčení i procházkou v růžové zahradě. Jelikož jsou média i na toto téma skoupá na slovo, vypadá to, že můžeme naivně věřit i všem vtipným fotkám z oficiálního Instagramu.

Podívejte se sami:

Sdílejte článek
Štítky zákulisí