Myšlenky zločince se dočkají 13. řady!

Fanoušci kriminální seriálu Myšlenky zločince oslavují. Televizní kanál CBS vydal prohlášení o tom, že seriál prodlouží. Na novou sérii se američtí diváci mohou těšit v zimní sezoně.

Rok 2016 byl pro mnoho kultovních seriálů konečnou. Vzpomeňme si třeba na podivné ukončení milovaného Castla na zabití, který diváky nejdříve rozhořčil, že vůbec pokračuje (podle fanoušků se ztrácela kvalita), po oficiálním oznámení se druhá skupina fanoušků naštvala kvůli oficiálnímu konci seriálu. Samozřejmě, že mají/máme právo na to se tak cítit, protože se svými oblíbenými postavami jsme strávili například osm let života.

Podobně, ale méně skandálně na tom jsou Sběratelé kostí. Ty se se svými americkými fanoušky rozloučily stylově před pár týdny. Kůstka a Booth nám budou chybět.

Myšlenky zločince nekončí

Naopak seriál Myšlenky zločince rozhodně nekončí. Jak oznámila televize CBS ve svém seznamu, kdy představuje seriály, kterým prodlužuje jejich životnost a fanouškům důvod k radosti, vyšetřovatelé, kteří nahlížejí do myšlenek zločinců, pokračují dál. Pro herce a herečky už to bude 13. série seriálu. Na co se můžeme těšit? Zatím není nic oficiálně potvrzeno, takže můžeme jen hádat.

Kromě toho CBS prodlužuje Teorii velkého třesku, NCSI: Los Angeles, Miami, 48 hodin a další úspěšné seriály,

Pomohl k prodloužení smlouvy úspěch People´s Choice Awards?

Jedním z důvodů, proč během krutého období ukončování dlouholetých seriálů Myšlenky zločince přežily, může být i jeho výhra na exkluzivním People´s Choice Awards. V kategorii Oblíbené televizní krimidrama byly nominovány už pošesté. V roce 2016 vyhrály.

Sledujte Myšlenky zločince každé pondělí na Prima LOVE!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.