Přátelství v Myšlenkách zločince: Matthew Grey Gubler a A.J. Cook

V pondělí se na vás řítí desátá řada a první díl Myšlenek zločince. Seriál už existuje dvanáct let, a tak je jasné, že se mezi některými herci vytvořilo pevné přátelství. Pojďme se podívat na představitele Dr. Spencera Reida a jeho kamarádku (nejen) ze seriálu.

Co uvidíte v pondělí v Myšlenkách zločince?

Speciální tým Aarona Hotchnera má novou posilu. Seznámit se musejí rovnou při práci. Čeká je případ v Bakersfieldu, kde byly na několika místech nalezeny kusy lidských ostatků. Kdo je vrahem, a jak to všechno dopadne se dozvíte na Prima LOVE ve 20.15!

Přátelství mezi herci

Ne vždy to dopadne tak dobře, aby se v práci vytvořila přátelství na život a na smrt. Obzvláště u seriálů je to spíše vyjímkou, ale děje se to. Nebudeme vám dávat případy například ze Seriálu Sex ve městě, kde se představitelka Carrie a Charlotte podporují ve svých projektech dodnes, narozdíl od herců z Castla na zabití, kde s největší pravděpodobností proběhl pravý opak!

Mezi pozitivní vztahy můžeme rozhodně počítat i dvojici z Myšlenek zločince. Herec Matthew Grey Gubler jako Spencer Reid si padl (přátelsky do oka) s A.J. Cook (v seriálu atraktivní blondýnku znáte pod jménem J.J).

My jsme zapátrali a našli jsme pár povedených selfies, kde můžete vidět, že tyto dva kolegové k sobě mají blízko nejen v seriálu (Spencer Reid je kmotrem seriálového dítěte J.J), ale i během natáčení a čekání na seriálovém place.

Podívejte se na perfektní momentky z Myšlenek zločince:

Sledujte Myšlenky zločince každé pondělí ve 20.15 na LOVE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.