Seriály a filmy

30. července 2016 22:00

Petra Kloidová

V neděli vás na Love čeká romantika s Joshem Harnetem!

Časy, kdy Josh Harnett zdobil každou zeď dívčího pokojíčku, už jsou nenávratně pryč. Proč si je ale nepřipomenout? To vám dopřeje Prima love s romantickým filmem Nejsilnější pouto.

V neděli na Prima love ve 20.15 uvidíte romantický film s někdejším teenage idolem, uznávanou herečkou LeeLee Sobieski a hvězdou komedie Prci, prci, prcičky, Chrisem Kleinem.

Že to vypadá jako podivná trojice? Nenechte se mýlit, všichni tři jsou skvělí herci, kteří momentálně stále pracují na svých filmových a televizních projektech, jen už je nevidíte v blockbusterových produkcích typu Pearl Harbor.

Krasavec z Pearl Harboru

Ano, mluvíme o rychlé slávě vysokého bruneta, kterého účinkování v takovém filmu vystřelilo ze dne na den do víru zhýralého Hollywoodu. Josh se prý takové nabídky nejprve zalekl, věděl, že na jeho kariéru to bude mít buď extrémně kladný výsledek, v případě neúspěchu však vysoce negativní. Spadnout na herecké dno se mu příliš nechtělo.

V ten moment za sebou měl už roli v Rodrigezově Fakultě společně s Eliah Woodem, a hlavně roli náctileté hvězdy na střední škole, která svým tupé uměla "oblbnout" každou blonďatou sestru široko daleko. Ano, narážíme na vysoce ceněnou prvotinu Sofie Coppoly Smrt panen. Josh se dostal do povědomí, aby pak mohl natočit právě film Nejpevnější pouto, až pak ho čekala sláva v Pearl Harboru.

Nejpevnější pouto

Mladíci Josh Hartnett a Chris Klein při automobilové honičce zničí malou restauraci. Za trest se oba musejí podílet na její rekonstrukci. A vše se zkomplikuje, když do hry vstoupí láska…

Kelley pochází z bohaté rodiny a studuje prestižní školu. Jako dárek od otce dostane nové auto, které mu ředitel školy sice na čas zabaví, Kelley si ho však s kamarády tajně vypůjčí. Během honičky vyprovokované v nedalekém městečku kvůli potyčce s mladíkem Jasperem zničí restauraci patřící rodině Jasperovy přítelkyně Sam. Jasper i Kelley jsou soudem odsouzeni k tomu, aby spolu s najatou firmou restauraci přes léto opět postavili.

Protože je Kelley zdaleka, bydlí mezitím u Jasperových rodičů a nesympatie obou mladých mužů neustále rostou. Nahrává tomu i fakt, že se Sam a Kelley pomalu sbližují, až se do sebe zamilují – a Jasper zůstává sám. Sam je ale těžce nemocná, trpí rakovinou v posledním stadiu, nemá šanci na vyléčení ani na dlouhý život...

Nejpevnější pouto uvidíte v neděli na Prima love ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.