Seriálového bratra Boothe a hvězdu Roswellu uvidíte v nedělním thrilleru Nikdy nelži

Neděle na Prima LOVE má pevná pravidla – každý první den víkendu vás totiž čeká pořádně napínavý večer. Tentokrát uvidíte thrriler Nikdy nelži, kde jednu z hlavních rolí hraje herec, kterého fanoušci znají ze Sběratelů kostí nebo seriálu pro teenagery Roswell.

Brendon Fehr se jako mladší bratr Bootha v seriálu Sběratelé kostí poprvé představil divákům během čtvrté řady, kde se jako Jared znovu setkává se svým bratrem. Už na první pohled je jasné, že Jared je problémový mladík, který na první dobrou okouzlil dokonce i chladnou Kůstku. Na jejich prvním rande se ale ukazuje, že Kůstka očekávala trochu jiné chování. Booth se mezitím vzdá kreditu za vyšetřený kriminální případ, aby Jared mohl nastartovat kariéru v armádě, která nakonec trvá pouhých pár měsíců.

Bratr Bootha: Poznejte postavu, kterou hraje Brandan Fehr v seriálu Sběratelé kostí

Takové charaktery plné frajerských gest má herec nejspíše kvůli svému zevnějšku. Brendan Fehr je v soukromém životě otcem třech dětí. Pamětníci si ho můžou pamatovat dokonce i ze seriálu Roswell, kde si zahrál jednoho ze sexy mimozemšťanů.

Na Prima LOVE ho uvidíte v roli Davida v americkém thrilleru Nikdy nelži. Ten poběží v neděli od 20.15.

Nikdy nelži

Ivy a David Rossovi jsou mladí manželé, kteří spolu chodili již na střední škole. Ivy je těhotná a již brzy má porodit. Hrozně se o dítě bojí, protože už dříve porodila dvě mrtvé děti, ale David je jí velkou oporou a chápe obavy své ženy. Bydlí v domě, který koupili již před rokem, byl však plný všelijakých věcí, které nepotřebují a kterých se postupně zbavují. Jednoho dne pořádají před domem bazar a snaží se nepotřebné věci zpeněžit. Na bazar zavítá i jejich spolužačka ze střední školy, Melinda Whiteová, která je také těhotná a také má již brzy termín porodu. V domě Rossových kdysi pracovala její matka a Melinda sem za ní často chodila, a tak by se ráda podívala, jak to v domě vypadá nyní. Ivy proti tomu nic nemá a požádá Davida, aby Melindě dům ukázal. O několik dnů později je navštíví policie a ptá se na Melindu. Byla totiž nahlášena jako pohřešovaná. David policii poví, že Melindu viděl odcházet, ale není to pravda, řekl to jen proto, aby jim dali pokoj. Ve skutečnosti vůbec neví, kdy a kudy odešla. Ivy se na něj zlobí, že lhal, ale to není jediný problém, který je čeká. Policie najde v jejich odpadcích Melindiny zkrvavené šaty a později se v Davidově zahradnictví najde i schovaná Melindina taška s věcmi.

Kdosi objednal z počítače Rossových letenku do zahraničí. David je zatčen a Ivy je naprosto rozhozená. Všechno nasvědčuje tomu, že David měl s Melindou poměr, a i když ji ujišťuje, že to není pravda, Ivy je na pochybách, protože už jí jednou lhal. Davida její nedůvěra samozřejmě velmi raní. Oběma pomáhá jejich právník a přítel Theo. Znají se již od střední školy a za tu dobu ušel ohromný kus cesty. Aby mohl vystudovat, musel mít dvě práce a nyní dokonce chystá politickou kariéru. Pomalu ale jistě se motanice začíná rozplétat.

Sledujte thriller Nikdy nelži na Prima LOVE již tuto neděli ve 20.15.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.