Seriály a filmy

14. září 2016 14:24

Ohnivý kuře Pod pokličkou představí v druhé epizodě českou gastronomickou modernu

Nedělní odpoledne na Primě bude opět patřit vaření. Ohnivý kuře Pod pokličkou vám společně s Josefem Poláškem a Petrem Štěpánkem představí recepty moderní české kuchyně. Ve 14:35 na Primě startujeme!

Ve druhém díle nové kuchařské show Ohnivý kuře pod pokličkou se vše bude točit kolem české moderny. Co si pod tímto pojmem mají diváci představit, jim prozradí soutěžící dvojice Petr Štěpánek s Tomášem Levým a Josef Polášek s Patrikem Bečvářem.

Petr Štěpánek alias hoteliér Karel Trébl se snaží ve svém hotelu Grand hostům nabízet jen to nejlepší. Jeho nejstarší syn Leoš v podání Josefa Poláška je naopak spíš ušlápnutý suchar. Jak si filmový otec a syn povedou v seriálové kuchyni, ve které se postaví za plotnu proti sobě a budou skutečně vařit?

Své kuchařské dovednosti předvedou na zajímavé téma – česká moderna. Co budou dva známí herci společně se svými parťáky z řad profesionálů kuchařského oboru vařit?

Menu:

  • Uzený pstruh, jablka, jogurt s estragonem, křupavá oplatka a ředkvičky
  • Kančí hřbet a líčka, květák, kedlubna a omáčka z hořčice
  • Zmrzlina z pečeného chřestu, čokoláda a kandovaná řepa
  • Marinované kuřecí prso v citronu a estragonu, angrešt, fenyklový salát
  • Uzené kachní prso, bulgur s mladými kopřivami, pečená šalotka, omáčka s ibiškem
  • Marinovaná rebarbora s malinami, kysaná smetana, bazalka

Petr Štěpánek podle svých slov vaří rád, jistě mu tak přijdou vhod profesionální rady Tomáše Levého, šéfkuchaře, který kromě aktivit s českým národním kuchařským týmem připravuje také novou restauraci Deer v centru Prahy. To Josef Polášek vaří málo, zato však prý intenzivně. Kuchařským parťákem mu bude Patrik Bečvář, šéfkuchař hotelu Selský dvůr v Hostivaři.

Oba herci považují českou kuchyni za vynikající. Jak dopadnou jejich moderní verze české kuchyně, se dozví od bratrů Khanh Ta a Giang Ta, spolumajitelů restaurace Gao Den.

Proč Josef Polášek potřebuje k vaření SUVčko? A pomůže při výrobě zmrzliny Petru Štěpánkovi zaklínadlo abrakadabra? Uvidíte v nové kuchařské show Ohnivý kuře pod pokličkou.Druhý díl zábavné kuchařské show Ohnivý kuře pod pokličkou v neděli ve 14.20 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.