Ostrov naděje: Samotáře zachrání malá dívenka

Petr chce kvůli osobní tragédii život dožít, ne odžít. Jenže mu do života vstoupí malé dítě, které nekomunikujícího morouse dokáže proměnit. Podívejte se na úsměvné drama z Velké Británie již tuto neděli ve 20.00 na Prima LOVE.

V nedělní čas na Prima LOVE uvidíte snímek, jenž vám připomene, že život musíte žít. Nikdo si totiž na smrtelné posteli nestěžuje na to, že málo pracoval. Je to naopak, což si uvědomují lidé až ve chvili, kdy je zcela určitě pozdě.

Ostrov naděje a zázraku

Snímek Ostrov naděje vypráví o muži jménem Peter, který svůj život (a to hlavně rodinný) promrhal. Jeho rodina zemřela tak, že se s nimi převrhla loď. Peter si všechno vyčítá, protože na lodi měl být s nimi. Ve výčitkách zjišťuje, že s rodinou trávil pouze 1,5 hodiny týdně. Pod tíhou výčitek opouští svou náročnou práci a na malém ostrově se stává správcem majáku. Jednou za tři měsíce mu doveze zásoby Howie, kterému ani nevadí, že Peter kvůli izolaci od lidí téměř nemluví.

Jednoho dne po velké bouřce moře připlaví loďku s malou dívenkou Charlotte. Charlotte věří, že si pro ni přijede tatínek, a prosí Petera, aby nikomu neoznamoval, že je na ostrově. Peter nemluví ani s Charlotte, ale slíbí, že počkají. Bohužel po pár dnech slyší Peter v rádiu, že loď, na které se plavila Charlotte i s otcem, za bouře ztroskotala a nikdo nepřežil. Charlotte vytuší, že pro ni otec nepřijede, a Peter jí to potvrdí. Charlotte by ráda zůstala na ostrově s Peterem. Kromě otce neměla žádné příbuzné a pro Petera, jenž ji začíná mít rád jako dceru, je to také pěkná představa. Když přijede Howie, aby dovezl zásoby, poví mu o svém nápadu nechat Charlotte na ostrově. Howiemu se to nezdá, navíc společnost, pro kterou oba pracují, se rozhodla, že maják už nepotřebuje správce, bude tam automat a ostrov hodlají prodat.

Přijde Peter o další rodinu?

Hlavního hrdinu znáte z Klikařů

Určitě vám melancholický hrdina snímku bude někoho připomínat. Ačkoliv jednapadesátiletého Jamese Nesbotta znají hlavně angličtí diváci z televizní tvorby, Češi viděli známý a neotřelý obličej Ira, jenž vystudoval nejprve francouzštinu, aby se pak mohl ihned vrhnout na prkna, která znamenají svět, z britské komedie Klikaři.

Další jeho úspěšnou hereckou příležitostí byla role ve filmu Woodyho Allena Match Point – Hra osudu, ale nedávno zazářil i v televizním seriálu Jekyll, za který získal nominaci na Golden Globe. Je to zkrátka televizní miláček Britů.

Podívejte se na dokonalé osamělé drama Ostrov naděje už v neděli na Prima LOVE ve 20.00!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.