Seriály a filmy

4. září 2018 20:46

martin.geier@iprima.cz

Tah dámou. To je PARTIE na Primě, každou neděli v 11.00

Nový slogan Partie je „tah dámou“. Dáma je velmi důležitá figura. "Král bez dámy je jenom půlka. Je to tak na šachovnici, je to tak v životě. Ale pro dámu je to i zavazující, že musí být pro krále pořád dámou. Když přestane být, tak často pozbyde i toho krále,“ říká moderátorka Terezie Tománková.

Moderátorka Terezie Tománková v nové sezoně Partie nafotila nové snímky.

Prohlédněte si ji na videu:

„S Partií jsem samozřejmě vždycky nervózní, protože mám nové hosty, nová témata a je to živé vysílání, živý rozhovor a nikdy nevíte, jak bude dotyčný reagovat a kam se ten rozhovor bude stáčet, ale před fotoaparátem jsem někdy nervózní ještě více,“ doplnila.

Partie je vedle hlavní zpravodajské relace druhým nejstarším pořadem televize, vysílá se od února 1998. Prvenství drží Prima ZOOM Svět.

Během dvou dekád si Partie prošla změnami, počet hostů se ustálil na dvou, tak aby politik měl vždy svého oponenta. Výjimkou jsou vydání, kde je hostem prezident nebo speciály.

Partie si vydobyla výsadní postavení a může být tedy právem označována jako Dáma, která kraluje nedělnímu dopoledni na Primě a politici ji vnímají jako rovnocennou partnerku, která se nebojí zeptat, a když je potřeba, budí respekt, ale zbytečně neznevažuje. Vystřídalo se v ní deset moderátorů a odvysílalo se téměř šest set dílů. Shrnuje zásadní dění politického týdne v padesáti minutách a nejinak tomu bude i v nové sezoně.

Pořad PARTIE sledujte každou neděli v 11.00 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.