Po čem ženy touží? Mel Gibson už ví i to, co nechtěl

Po čem ženy touží - upoutávka

Říká se, že ženy nevědí, co chtějí, ale nepřestanou, dokud to nedostanou. Tak po čem tak asi mohou toužit? Zeptejte se Mela Gibsona, který začne slyšet myšlenky všech žen. Povedenou romantickou komedii Po čem ženy touží uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Již kultovní romantická komedie Po čem ženy touží stála tvůrce 70 milionů dolarů a vydělala 370 milionů dolarů. A není se čemu divit. Když se chcete pobavit, tento film rozhodně nezklame.

Chamtivého šovinistu Nicka Marshala si zahrál Mel Gibson. Všichni ho znají jako proutníka a egoistu. Má slibnou kariéru v úspěšné reklamní agentuře a život si příliš nekomplikuje přemýšlením o morálních hodnotách.

Nick ženy užívá a používá jako doplněk svého excentrického života, aniž by jim přikládal nějaký hlubší význam.

Pozor na fén v koupelně!

O to větší je jeho překvapení a zklamání, když na slíbené místo kreativního ředitele v agentuře je místo něj jmenována právě žena – ambiciózní Darcy Maguire (Helen Hunt). A pak se to stane. Ve snaze připravit se na poradu v práci, kam má každý přijít s nápady na reklamu sady ženských produktů, uklouzne Nick v koupelně a s fénem v ruce spadne do napuštěné vany. Stále trochu otřesený z prodělaného elektrošoku se druhý den ráno probudí a s hrůzou zjistí, že slyší, co si ženy myslí!

Sledujte na Primě americkou komedii Po čem ženy touží v pondělí 18. prosince ve 20.15!

Po čem ženy touží

Romantická komedie s prvky Fantasy (USA, 2000)

Režie: Nancy Meyers

Scénář: Josh Goldsmith, Cathy Yuspa

Hrají: Mel Gibson, Helen Hunt, Marisa Tomei, Alan Alda, Ashley Johnson, Mark Feuerstein, Lauren Holly, Delta Burke a další.

Sdílejte článek