zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Elizaveta Maximová přiznala: Při natáčení Poldy jsem se opravdu bála

schneiz , Vydáno: 23.03.2021
Herečka Elizaveta Maximová se coby dcera seriálového Poldy Michala Břízy a forenzního znalce Mráze vrátila do seriálu Polda. A rovnou scénou jako vystřiženou z akčního filmu! Kolegové jí však natáčení neulehčili.

reklama

Kanceláří rezonuje ohlušující výstřel. Vyděšená Míša (Elizaveta Maximová) se choulí pod stolem. V bance, kde pracuje, se objevil zloděj. Míša se snaží telefonicky spojit s tátou, kterým není nikdo jiný než Michal Bříza. Hovor ale nedokončí a s pistolí u hlavy se stává rukojmím.

Pusťte si napínavou scénu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Polda IV (10): Pomsta - Poldově Míše jde o život!

„V tomto případě jsem cítila zcela autentický strach i kvůli výstřelům. I když jsem věděla, že se během natáčení přepadení střílí slepými náboji, v budově, ve které jsme točili, byla opravdu silná ozvěna. Po každém výstřelu mi šíleně bilo srdce! Nejtěžší pro mě bylo nezakrývat si uši a nemhouřit oči ještě prvními výstřely a výkřiky,“ usmívá se dnes při vzpomínce na dramatické natáčení herečka, které scénář předepsal dva otce – Davida Matáska jako toho biologického a Jiřího Vyorálka jako toho, který ji vychovával, když ten pravý byl uvězněn v kómatu.

Tatínkové Matásek a Vyorálek

„Oba své tatínky v seriálu Polda mám opravdu ráda, těšila jsem se na laskavý humor Davida i na vyprávění příhod od Jirky. Oba mají skvělý smysl pro humor, takže se mezi záběry hodně nasměju! Jiří se mě během natáčení snažil často rozesmávat schválně, kdykoli šlo o jakékoli vážné či vypjaté scény a kamera byla otočena zrovna na mě. Věřím ale, že se vítr otočí a v nových dílech Poldy či v nějakém jiném projektu, třeba i za pár let, mu to pěkně vrátím, tatínkovi,“ vzkazuje Elizaveta, která Poldu natáčí už od roku 2016.

V seriálu má Elizaveta otce hned dva. A v životě to má prý neokoukaná herečka podobně.
Autor: archiv FTV Prima V seriálu má Elizaveta otce hned dva. A v životě to má prý neokoukaná herečka podobně.

„První díly se natáčely, ještě když jsem byla studentkou DAMU – za zkušenosti díky seriálu jsem skutečně vděčná. Navíc kdykoli se vracím na plac, cítím, jako bych se vracela domů. Je tu skvělá atmosféra i celý štáb v čele s režisérem Jardou Fuitem,“ chválí své kolegy herečka, která považuje za radost a čest hrát s tak prima parťáky. „Hrát tolik let po boku Davida Matáska a Igora Orozoviče, se kterými měla moje postava dějovou linku, je opravdové štěstí! A samozřejmě se vždy těším i na Vláďu Polívku, se kterým spolu hrajeme v představení Elegance molekuly v Dejvickém divadle!“

Premiérové díly seriálu Poldy sledujte v sobotu ve 20:15 na Primě.

reklama

Související témata: Polda , Elizaveta Maximová , ze zákulisí natáčení , Jiří Vyorálek , David Matásek

reklama

Přečtěte si také

reklama