Exkluzivně: Polda s Juniorem jako dárci spermatu? Sledujte jejich výraz ve vtipné scéně

Herci David Matásek spolu s Vladimírem Polívkou jsou v rolích poldů prostě dokonalí. To ostatně potvrdí už v neděli v dalším premiérovém dílu seriálu Poldu. Vedle napětí se těšte i na další dávku humorných scén, k nimž tuhle dvojici život i vyšetřování dovedou.

V dalším premiérovém dílu seriálu Polda Michala s Juniorem zavede vyšetřování vraždy automechanika na kliniku reprodukční medicíny. Když na tyhle dva ostré hochy usměvavá recepční spustí obligátní vstupní řeč, v domnění, že mluví s dalšími z řady dárců spermatu, oba jen překvapeně zírají.

1. exkluzivní ukázka: Potomci by to ale nebyli špatní, co říkáte? Od takových dárců.

Během pátrání dojde také na další sblížení parťáků Michala s Juniorem. V Poldovi se probudí pečovatelská duše, a když zjistí, že Junior již rok neměl partnerku, rozhodne se, že kolegovi pomůže v hledání žen. Toto konstatování Juniora značně vyděsí:

2. exkluzivní ukázka: Podívejte se, jaký je Michal pečovatel!

Nepropásněte nedělní premiérový díl seriálu Polda v neděli ve 20.15 na Primě.

Proč podezřelý doktor z reprodukční kliniky popírá jakýkoliv kontakt s obětí a jakou spojitost s tím vším má rodina lesbického páru se synem?

Více v televizní upoutávce:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.