Exkluzivně: Polda s Juniorem jako dárci spermatu? Sledujte jejich výraz ve vtipné scéně

Herci David Matásek spolu s Vladimírem Polívkou jsou v rolích poldů prostě dokonalí. To ostatně potvrdí už v neděli v dalším premiérovém dílu seriálu Poldu. Vedle napětí se těšte i na další dávku humorných scén, k nimž tuhle dvojici život i vyšetřování dovedou.

V dalším premiérovém dílu seriálu Polda Michala s Juniorem zavede vyšetřování vraždy automechanika na kliniku reprodukční medicíny. Když na tyhle dva ostré hochy usměvavá recepční spustí obligátní vstupní řeč, v domnění, že mluví s dalšími z řady dárců spermatu, oba jen překvapeně zírají.

1. exkluzivní ukázka: Potomci by to ale nebyli špatní, co říkáte? Od takových dárců.

Během pátrání dojde také na další sblížení parťáků Michala s Juniorem. V Poldovi se probudí pečovatelská duše, a když zjistí, že Junior již rok neměl partnerku, rozhodne se, že kolegovi pomůže v hledání žen. Toto konstatování Juniora značně vyděsí:

2. exkluzivní ukázka: Podívejte se, jaký je Michal pečovatel!

Nepropásněte nedělní premiérový díl seriálu Polda v neděli ve 20.15 na Primě.

Proč podezřelý doktor z reprodukční kliniky popírá jakýkoliv kontakt s obětí a jakou spojitost s tím vším má rodina lesbického páru se synem?

Více v televizní upoutávce:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 9. 2023

Dnes se k vám mohou dostat pikantní, ale možná i nepěkné drby. Můžete pochybovat o motivech blízkého přítele. Prozkoumejte všechny tipy, které dostanete, a zjistěte si skutečná fakta, než je přijmete jako pravdu. Mnohé informace budou pravděpodobně mylné. Vaše představivost je na výši, a tak byste se mohli pokusit psát nebo kreslit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.