Exkluzivní ukázky z Poldy: Michal s Juniorem si budou rozumět! Tady je důkaz

Na záhadném případu vraždy kolegy se ukáže, že Junior má s Michalem Břízou hodně společného. Nepropásněte další premiérový díl seriálu Polda v neděli ve 20.15 na Primě.

Hřebíkem přímo do srdce byl zasažen soukromý detektiv, který vyšetřoval případ vykradeného skladu balíků přepravní společnosti, jejichž obsah pachatel rozdal dětem a důchodcům.

Tělo detektiva bylo nalezeno v zaparkovaném autě před budovou bývalé nemocnice. Jak se tam dostalo a kdo po detektivovi střílel nastřelovačkou hřebíků? Společná týmová dedukce nových parťáků, Michala a Juniora, možná nebude od věci. Sledujte tu harmonii, která mezi nimi panuje během vyšetřování nového případu:

Podívejte se na první exkluzivní ukázku z nedělního premiérového Poldy IV:

A proč se v místních domovech důchodců najednou objevilo plno anonymních darů? Tohle jsou otázky, na které musejí Michal s Juniorem co nejrychleji odpovědět. Jejich šéfa, se totiž zmocňuje nejedno psychologické dilema.

Pusťte si i druhou exkluzivní ukázku s Ondřejem Pavelkou v hlavní roli:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.