Iva Janžurová a Jaroslava Pokorná na stopě zločinu. Už nyní v exkluzivní ukázce z nedělního Poldy

Vypátrat pachatele vraždy, jejíž oběť byla nalezena na dětském pískovišti, pomohou Poldovi s Juniorem dvě roztomilé dámy. V jejich rolích vás budou bavit hned dvě herecké legendy – Iva Janžurová s Jaroslavou Pokornou.

Sestry Hana a Marta (Iva Janžurová s Jaroslavou Pokornou) působí v dalším premiérovém dílu seriálu Polda zábavně a jejich nasazení během vyšetřování vyvolává až úsměv. Tyhle dvě všetečné dámy totiž všechno vědí a o všem mají přehled! Oblíbí si především mladého poldu Vojtu Urbana.

Podívejte se už teď na jejich pomoc při vyšetřování:

„Bylo to příjemné natáčení. David se přece jenom s paní Janžurovou zná déle než já. Ale já jsem strašně rád, že jsem se s těmito dámami během natáčení mohl potkat. Obě nakonec vytvořily nejroztomilejší dvojici tohoto příběhu, za což jsem opravdu rád,“ prozrazuje Vladimír Polívka, do kterého se v seriálu obě dámy přímo zamilovaly. Na rozdíl od Michala Břízy, který si od nich dokonce v jeden moment vyslouží ránu koštětem po hlavě.

„Hrály takové dvě bláznivé sestry, starší dámy, které nám pomohly ve vyšetřování. Jak je známo, starší lidé hodně sledují, co se děje kolem nich, takže to bylo dobré. Iva společně s Jarynou byly krásný tandem. Jsou bezvadné a je to takové krásné zpestření a potěšení, být s nimi na place,“ vzpomíná na natáčení David Matásek, který byl z hereček nadšený a prý ho mrzelo, že se objevily jen v jednom dílu.

Podívejte se na televizní upoutávku na celý případ nedělního dílu seriálu Polda:

Kvůli odchodu ze seriálu přišel o tohle zábavné natáčení i seriálový Andrej, herec Igor Orozovič, kterému to při přečtení scénáře bylo dost líto. „Samozřejmě jsem se s Ivou Janžurovou o tom v divadle bavil. Jinak se spolu potkáváme až až, na jevišti i mimo něj. A na plátně spolu hrajeme její nejslavnější scénku „Včera dnes a zítra” – to ovšem musíte přijít, až to tedy bude možné, na naši Calembourskou Kvidouli 3+KK. Takže nikam výš už to stejně dotáhnout nemůžu,“ směje se Orozovič, který po prvním dílu seriál Polda opustil.

Sledujete další díl seriálu Polda v neděli ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.