zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jitka Sedláčková promluvila o vnučce: Nechci ji pustit, je to opičí láska

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Karolína Oehmová , Vydáno: 04.12.2021
Jitku Sedláčkovou znáte jako empatickou barmanku Vandu z krimi Polda, už brzy ji můžete vidět v nově připravovaném seriálu ZOO. Jelikož bude na obrazovkách až v příštím roce, Vánoce se v něm zatím netočí, tak jsme je přišli s kamerou připomenout. Herečku jsme ale nijak nerozrušili, moc je totiž neprožívá.

reklama

Vánoce už jsou za dveřmi, a tak nás samozřejmě zajímalo, jestlipak už máte vánoční dárky? „Já to neprožívám vůbec, chci naprostý klid, ničím se nestresuji. Nějaký dárky mám, objednávám něco přes internet. A jelikož mám čerstvou vnučku, tak se těším, jak se bude dívat na ty světýlka,“ prozradila Sedláčková. Letos budou jiné Vánoce po všech směrech. Jitka nemá totiž jen čerstvou vnučku, ale i přítele. „Bude to asi všechno jiné, budu s přítelem a synem. Hlavně to bude v klidu. My se asi půjdeme projít do Prahy, zpíváme pod Karlovým mostem koledy. Jinak mám jediné přání, být zdravá a aby byl sníh.“

Vánoce bez sněhu nejsou Vánoce, tvrdí herečka

Na Vánoce se dodržují tradice, které si postupem času lidé upravují. U Jitky Sedláčkové ale budou takové ty správné klasické. „Budeme mít bramborový salát, někdo kapra někdo řízek, budeme spolu a těším se, že se to hezky zastaví. Vánoce bez sněhu ale nejsou Vánoce. Ty poslední roky jak pršelo a bylo teplo, tak ta atmosféra je prostě pryč,“ řekla Sedláčková. 

Jitka Sedláčková má syna Filipa. Ten se stal v létě otcem
Autor: profimedia Jitka Sedláčková má syna Filipa. Ten se stal v létě otcem

Čerstvá babička s opičí láskou

Jak už herečka prozradila, je čerstvou babičkou. Tou ji učinil syn Filip, který se také pohybuje v prostředí televize, ale z té opačné strany. „Moc si to užívám. Je to nový rozměr lásky, jsem vůbec netušila, jak úžasný to bude. Já ji hodně nosím, nechci ji vůbec od sebe dávat. Je to taková ta opičí láska, trošku jak ty gorily nosí mláďata. Je to nádherný, krásný pocit,“ rozplývala se Sedláčková.

Jitku Sedláčkovou můžete vidět v sobotu ve 20:15 na Primě, nebo v novém seriálu ZOO, který startuje v neděli 9. ledna

Jitka Sedláčková

Zamilovaná Jitka Sedláčková: Dámy příteli psaly, že ho oberu o všechny peníze

reklama

Související témata: Polda , FTV Prima , ZOO , seriál , Jitka Sedláčková , vnučka , Vánoce , láska

reklama

Přečtěte si také

reklama