Celebrity

4. prosince 2021 06:00

Karolína Oehmová

Jitka Sedláčková promluvila o vnučce: Nechci ji pustit, je to opičí láska

Jitka Sedláčková o vnučce a Vánocích

Jitku Sedláčkovou znáte jako empatickou barmanku Vandu z krimi Polda, už brzy ji můžete vidět v nově připravovaném seriálu ZOO. Jelikož bude na obrazovkách až v příštím roce, Vánoce se v něm zatím netočí, tak jsme je přišli s kamerou připomenout. Herečku jsme ale nijak nerozrušili, moc je totiž neprožívá.

Vánoce už jsou za dveřmi, a tak nás samozřejmě zajímalo, jestlipak už máte vánoční dárky? „Já to neprožívám vůbec, chci naprostý klid, ničím se nestresuji. Nějaký dárky mám, objednávám něco přes internet. A jelikož mám čerstvou vnučku, tak se těším, jak se bude dívat na ty světýlka,“ prozradila Sedláčková. Letos budou jiné Vánoce po všech směrech. Jitka nemá totiž jen čerstvou vnučku, ale i přítele. „Bude to asi všechno jiné, budu s přítelem a synem. Hlavně to bude v klidu. My se asi půjdeme projít do Prahy, zpíváme pod Karlovým mostem koledy. Jinak mám jediné přání, být zdravá a aby byl sníh.“

Vánoce bez sněhu nejsou Vánoce, tvrdí herečka

Na Vánoce se dodržují tradice, které si postupem času lidé upravují. U Jitky Sedláčkové ale budou takové ty správné klasické. „Budeme mít bramborový salát, někdo kapra někdo řízek, budeme spolu a těším se, že se to hezky zastaví. Vánoce bez sněhu ale nejsou Vánoce. Ty poslední roky jak pršelo a bylo teplo, tak ta atmosféra je prostě pryč,“ řekla Sedláčková.

Čerstvá babička s opičí láskou

Jak už herečka prozradila, je čerstvou babičkou. Tou ji učinil syn Filip, který se také pohybuje v prostředí televize, ale z té opačné strany. „Moc si to užívám. Je to nový rozměr lásky, jsem vůbec netušila, jak úžasný to bude. Já ji hodně nosím, nechci ji vůbec od sebe dávat. Je to taková ta opičí láska, trošku jak ty gorily nosí mláďata. Je to nádherný, krásný pocit,“ rozplývala se Sedláčková.

Jitku Sedláčkovou můžete vidět v sobotu ve 20:15 na Primě, nebo v novém seriálu ZOO, který startuje v neděli 9. ledna

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.