Když hvězdy seriálu Polda pálí ostrými

Polda II - herci na střelnici

Hned tři představitelé hlavních hrdinů krimisérie Polda – David Matásek, Jana Kolesárová a Ondřej Pavelka – nám předvedli na pražské střelnici Prague Armory, jak střílejí z palných zbraní. Během výměny zásobníků s ostrými prozradili, že skutečnou zbraň nemají v rukou poprvé.

V roli posledního férového Poldy má David Matásek pistoli pořád u sebe. „My jsme se učili zacházet se zbraní komplexně, musí to prostě vypadat přirozeně a reálně,“ řekl na střelnici Matásek a instruktor mu podal jednu takovou, opravdovou, do rukou. Pak už představitel svérázného kriminalisty Michala Břízy pálil na terč. A pěkně do černého!

VIDEO: David Matásek o své první zkušenosti se střílením. Na mušce měl bráchu:

Ondřej Pavelka v Poldovi už nebude sedět jenom v kanceláři

Na střelnici nemohl chybět ani herec Ondřej Pavelka, který Matáskovi v seriálu šéfuje. S kancelářskou prací je v nových dílech Poldy konec, teď zasahuje.

„Martin se konečně dostal z kanceláře, předtím tam byl celou dobu. Jsem si malinko stěžoval, že bych taky docela rád vyšel do terénu, tak moji postavu pustili ven. Moje nejakčnější scéna byla zatím, že jsem odešel z jedné kanceláře do druhé, tam jsem na někoho zakřičel a pak jsem se vrátil zpátky,“ směje se Ondřej Pavelka.

Poslechněte si, jak střelbu ostrými užil herec Ondřej Pavelka: