Krimiseriál Polda III má premiéru v sobotu na Primě. Koukněte se na rekapitulaci II. řady

Polda III (1) (rekapitulační) - upoutávka

Dejte si rekapitulační upoutávku a zásadní scény ze II. řady Poldy a těšte se na premiéru III. Michal Bříza v celkem osmi dílech seriálu Polda II řešil zapeklité případy. K tomu se už naučil s mobilem, na milost vzal i počítač. Stále se mu ale nepodařilo "zlomit" psycholožku Táňu nebo získat více úcty od parťáka Andreje...

Všechny díly II. série seriálu Polda si můžete přehrát online na iprima.cz. Pozor, tato možnost je časově omezená.

Věřili jste, že se Michal Bříza (David Matásek) během II. řady krimiserálu Polda konečně dá dohromady s psycholožkou Táňou (Jana Kolesárová)? Podívejte se, jak to mezi nimi pokročilo:

A takto dopadla jejich poslední společná večeře. Táně zazvonil telefon a na druhém konci si její přítomnost žádal znovunalezený kamarád. Smůla? Podívejte se na celou scénu ještě jednou:

Konec (ne)manželského trojúhelníku

Odstup si Michal Bříza drží i od místního patologa Roberta Mráze (Jiří Vyorálek), který mu nemůže zapomenout, že mu v závěru I. série překazil manželství.

Eliška (Lenka Vlasáková), dnes už bývalá partnerka obou rivalů, se tak v seriálu objevila už jen na jeden obraz, v němž vysvětluje důvody svého útěku od oltáře. Už se nechce vracet ani k Michalovi a stěhuje se z města.

Touhle scénou snad konečně otevřela Michalovi oči:

S testosteronovými souboji mezi Michalem a Mrázem je konec:

Parťáci

Kolega Andrej Křížek (Igor Orozovič) už není takový zelenáč jako na začátku příběhu a s Michalem Břízou tvoří ještě zábavnější duo.

Tedy až do chvíle, než dá Míša (Elizaveta Maximová) Andrejovi kopačky, což Michala dost vytočí, protože rodinu si podruhé rozvracet nenechá.

Šéf oddělení Martin (Ondřej Pavelka) spí tajně v kanceláři, protože ho doma nechtějí.

A co víc? Andrej se od svého parťáka hodně naučil. I on si ve druhé sérii užije trochu sexu při výslechu svědkyně.

Jednu z nových postav obsadí herečka Eva Jeníčková, která si zahraje matku Igora Orozoviče.

Jak se POLDA ze staré školy vypořádá s dalšími případy i se svým životem, uvidíte už v sobotu 3. února od 20.15 ve III. řadě seriálu zase na Primě.