Polda čmuchá ve škole, kde šikana zabíjí

Polda Michal Bříza tentokrát musí vyřešit případů více. Před gymnáziem doslova přistane z nebe sedmnáctiletá studentka Diana. Je okamžitě mrtvá. Zřejmě jí někdo vystrčil z okna.

Podezření ihned padne na kamarádku zabité dívky - Romanu. Její nahé fotky někdo z Dianina telefonu nahrál na internet.

Podívejte se na upoutávku:

Romana ale tvrdí, že byla během incidentu doma. Polda s Andrejem prohlédavají na škole každý kout. A odhalují řadu nejasností. Zabitá dívka například chodila se synem své učitelky. Ta ale tvrdí, že Dianu vlastně osobně nezná.

Podívejte se už teď na vtipnou scénu ze sobotního Poldy.

Takhle čmuchají moderní kriminalisté kolem místa činu:

Parťáci z kriminálky mají po bouřlivé noci v baru u Vandy a nejen, že jsou značně oslabení, mají navíc i pořádné okno. Mráz s Michalem u sebe objevili kusy dámského sexy prádla, které k sobě evidentně patří.

Michal se během šetření případu šikanované dívky probírá z těžké kocoviny. Snaží se vypátrat majitelku červené podprsenky, kterou u sebe našel ráno. Přál by si, aby patřila Táně. Jenže ta prý šla z večírku brzy domů. Tak kdo mu zanechal takovou zářivou stopu?

Podívejte, kdo je tou ženou, která na večírku nechala podprsenku i kalhotky.

A to není jediná záhada? Svojí řeší i doktor Mráz. Jak to, že ten má u sebe kalhotky stejné barvy? Další podezřelá? Na večírku byla i matka Andreje (Eva Jeníčková).

Připomeňte si, jak se Andrejova matka proprvé představila Poldovi.

Krimiseriál Polda III vysíláme v sobotu ve 20.15 na Primě.

Režie:J. Fuit

Hrají: D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Kolesárová, J. Sedláčková, E. Jeníčková, P. Tomicová, A. Kadeřávková, E. Zbranková, D. Černá, D. Krejčík, O. Kavan, Š. Fingerhutová, R. Žák, S. H. Karkoszka, sbor Prážata

ČR, 2018

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.