Polda David Matásek o novém kolegovi: Vladimír není žádná náhrada, ale rovnocenný parťák

Návrat starého Poldy s novým parťákem je tady. S Michalem Břízou v podání Davida Matáska se opět můžete setkávat v neděli ve 20.15. na Primě, v premiérové čtvrté řadě oblíbeného seriálu Polda. Do seriálu přišel herec Vladimír Polívka a odchází Igor Orozovič. Jak herci okomentovali změny v hereckém obsazení seriálu?

„Musím říct, že s dalším natáčením jsem už nepočítal, a je zajímavé, že nabídka na další sérii přišla na dotočné. Tedy pět dnů po skončení natáčení. Tam jsem si řekl, že to tedy ještě zkusíme, pokud o to bude ze strany diváků zájem. Igor na to už nekývl, a to mě moc mrzelo, ale chápal jsem jeho důvody,“ přiznává David Matásek, který když se dozvěděl, že jedním z kandidátů na nového parťáka bude Vladimír Polívka, byl překvapený.

Podívejte se na novou roli parťáka Poldy:

„Bylo mi řečeno, že ta další série bude trochu jiná, jinak napsaná a po boku mi bude stát Vladimír, který nebude žádná náhrada, ale rovnocenný parťák. Tak jsem byl moc rád a věděl jsem, že to je správná cesta.“ Vladimír přiznává, že namlouvání se seriálem nebylo tak jednoznačné a chvilku se nad nabídkou rozmýšlel. „Natáčení je hodně časově náročné, doposud jsem nikdy takovou nabídku nepřijal. Nelituju toho ale a musím říct, že jsem docela dost získal. Dělá se tu dobrá práce, má to svůj humor a David je přidaná hodnota.“

David Matásek největší držák seriálu Polda

Na konci první epizody se do vyšetřování znovu zapojuje Michal s novým parťákem Vojtou Urbanem alias Juniorem. „Varoval jsem Vladimíra, že to bude záhul. A on mi to pak potvrdil. Největší držák z nás je prostě David Matásek, přiznává Igor Orozovič.

Nová série Poldy, startuje už v neděli 4. října ve 20.15 na Primě. Chybět nebudou ani další oblíbené postavy – psycholožka Táňa (Jana Kolesárová), šéf oddělení Fišer (Ondřej Pavelka), patolog Mráz (Jiří Vyorálek) a hostinská Vanda (Jitka Sedláčková). Ti všichni budou dvěma poldům po boku ve čtvrté sérii.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.