Polda na dně! Michalův druhý domov je v troskách

Seriálový Polda Michal Bříza (David Matásek) zažil a překonal již mnohé rány osudu. S touto se však bude vyrovnávat opravdu těžce. Co se děje?

Polda s parťákem Juniorem mají plné ruce i hlavu dalšího případu. Od kladenské kriminálky přebírají případ mrtvého horníka, kterého objevili v důlní šachtě. Rána na jeho hlavě rozhodně nevypadá na pracovní úraz. Kolegové zarytě mlčí a případ ještě komplikuje nalezená hrouda zlata u těla nebožtíka.

Zatímco Junior má psychické potíže s pohybem v hloubce 700 metrů pod zemí...

... Michal Bříza těžce nese nadcházející svatbu Vandy a nadřízeného Martina Fišera. S tím sice byli dlouhá léta parťáci, ale teď je to šéf a toho rozhodně nechce pravidelně potkávat po práci ve svém jediném útočišti, v hospodě U Vandy. S blížícím se dnem svatby je Fišer v hospodě stále více jako doma. Největší ránu však Michalovi zasadí, když ho připraví o štamgastskou židli!

Polda v šoku: To je moje místo!

India Pale Ale je pivo od indiánů?

Díky vyštvání Michala z jeho druhého domova, jak o baru U Vandy mluví, začne poznávat nový svět. Hospody 21. století poldovi ze staré školy vyjeví takové novinky, jako že IPA (India Pale Ale) není PÍPA bez P ani pivo, které vaří indiáni, ale také ho naučí, jak pít pivo ze sklenic od kompotů.

Sledujte další premiérový díl krimiseriálu Polda v sobotu ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.