Polda na dně! Michalův druhý domov je v troskách

Seriálový Polda Michal Bříza (David Matásek) zažil a překonal již mnohé rány osudu. S touto se však bude vyrovnávat opravdu těžce. Co se děje?

Polda s parťákem Juniorem mají plné ruce i hlavu dalšího případu. Od kladenské kriminálky přebírají případ mrtvého horníka, kterého objevili v důlní šachtě. Rána na jeho hlavě rozhodně nevypadá na pracovní úraz. Kolegové zarytě mlčí a případ ještě komplikuje nalezená hrouda zlata u těla nebožtíka.

Zatímco Junior má psychické potíže s pohybem v hloubce 700 metrů pod zemí...

... Michal Bříza těžce nese nadcházející svatbu Vandy a nadřízeného Martina Fišera. S tím sice byli dlouhá léta parťáci, ale teď je to šéf a toho rozhodně nechce pravidelně potkávat po práci ve svém jediném útočišti, v hospodě U Vandy. S blížícím se dnem svatby je Fišer v hospodě stále více jako doma. Největší ránu však Michalovi zasadí, když ho připraví o štamgastskou židli!

Polda v šoku: To je moje místo!

India Pale Ale je pivo od indiánů?

Díky vyštvání Michala z jeho druhého domova, jak o baru U Vandy mluví, začne poznávat nový svět. Hospody 21. století poldovi ze staré školy vyjeví takové novinky, jako že IPA (India Pale Ale) není PÍPA bez P ani pivo, které vaří indiáni, ale také ho naučí, jak pít pivo ze sklenic od kompotů.

Sledujte další premiérový díl krimiseriálu Polda v sobotu ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.