Polda řeší případ ztraceného syna

Michal Bříza a jeho parťák Andrej mají před sebou případ utopence. Z řeky je vytaženo tělo muže s holou hlavou a parukou. Vyšetřovatelé zjišťují, že dvaatřicetiletý muž je Jiří Bláha, syn slepého podnikatele. V důsledku zuřivé hádky spolu otec a syn 15 let nepromluvili. Smířili se teprve nedávno.

Když je konečně nalezen mobilní telefon Jiřího Bláhy, podezření padá na podnikatelova asistenta, který jezdil vozem, v němž byly nalezeny stopy krve zavražděného.

Jiří Bláha o sobě otci tvrdil, že trpí leukémií a dochází na chemoterapii, jenže pitva nic takového neprokázala. Snažil se snad asistent podnikatelova syna vydírat, když zjistil, že ve skutečnosti není vážné nemocný?

Další díl seriálu Polda uvidíte v sobotu ve 21.30 na Primě.

Vyšetřování se rozjíždí. Analýza nedávných hovorů uskutečněných z telefonu zavražděného naznačuje, že do případu mohla být zapojena ještě další osoba, hospodyně Sylvie Hradecká. Celé měsíce si s Jiřím Bláhou pravidelně telefonovala. Byla komplicem při pokusu získat od bohatého otce peníze? Mohla syna zabít v hádce?

Otázek kolem utopence je čím dál více. Kdo vypracoval plán, jak otci Bláhy namluvit, že jeho dávno ztracený syn umírá na leukémii? Měli z něj pachatelé v plánu vytáhnout peníze a uprchnout do Ameriky? Ale kdo jejich lest odhalil?

Sledujte ohromující vyústění dalšího případu poručíka Michala Břízy v sobotu ve 21.30 na Primě.

Máte-li chuť, můžte si seriál Polda užít celý od začátku až do konce online:

V roli nevidomého otce se těšte na vynikajícího Jana Kanyzu! Podívejte se do fotogalerie:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.