Polda si to rozdá s experty na vyhazovy

Michal s Andrejem řeší vraždu zaměstnankyně firmy, která se specializuje na vyhazovy nadbytečných pracovníků. Andrej k tomu čeká na povýšení a Michal se musí vyrovnat s Tániným znovunalezeným kamarádem. Nepropásněte v sobotu večer na Primě závěrečný díl Poldy II.

Pokud chcete někoho vyhodit, ale nemáte na to dostatek kuráže, firma CPHR Consulting to s radostí udělá za vás. Není den, kdy by si její zaměstnanci netvořili nepřátele na všech frontách.

Když najdou jednu z pracovnic firmy otrávenou, není pro Michala lehký úkol najít vraha. A má její život opravdu na svědomí jeden z vyhozených zaměstnanců?

Pusťte si televizní upoutávku:

Šéf oddělení se přihlásil do konkurzu na policeního ředitele. Andrej tuší, že by ho mohl na stávajícím vedoucím postu nahradit. Nemůže se dočkat, až ho Fišer povýší, podle náznaků se k tomu určitě chystá, nebo ne?

A jak se Michal vyrovná s Tániným znovunalezeným kamarádem, který s ní začíná trávit víc a víc času?

Podívejte se na scénu z 8. dílu, jak to Poldovi s Táňou sluší při společné večeři:

To vše a ještě více uvidíte v závěrečném dílu II. řady krimisérie Polda. v sobotu ve 20.15 na Primě.

Ještě více dílů KRIMISERIÁLU POLDA můžete sledovat také ON-LINE v archivu iPrima.cz.

Hrají: D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Kolesárová, R. Derszi, H. Seidlová, A. Zmuda, V. Lapková, O. Kavan, R. Štabrňák, A. Laštovková, J. Vlach, J. Vlas. Režie J. Fuit (2017)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.