Polda si to rozdá s experty na vyhazovy

Michal s Andrejem řeší vraždu zaměstnankyně firmy, která se specializuje na vyhazovy nadbytečných pracovníků. Andrej k tomu čeká na povýšení a Michal se musí vyrovnat s Tániným znovunalezeným kamarádem. Nepropásněte v sobotu večer na Primě závěrečný díl Poldy II.

Pokud chcete někoho vyhodit, ale nemáte na to dostatek kuráže, firma CPHR Consulting to s radostí udělá za vás. Není den, kdy by si její zaměstnanci netvořili nepřátele na všech frontách.

Když najdou jednu z pracovnic firmy otrávenou, není pro Michala lehký úkol najít vraha. A má její život opravdu na svědomí jeden z vyhozených zaměstnanců?

Pusťte si televizní upoutávku:

Šéf oddělení se přihlásil do konkurzu na policeního ředitele. Andrej tuší, že by ho mohl na stávajícím vedoucím postu nahradit. Nemůže se dočkat, až ho Fišer povýší, podle náznaků se k tomu určitě chystá, nebo ne?

A jak se Michal vyrovná s Tániným znovunalezeným kamarádem, který s ní začíná trávit víc a víc času?

Podívejte se na scénu z 8. dílu, jak to Poldovi s Táňou sluší při společné večeři:

To vše a ještě více uvidíte v závěrečném dílu II. řady krimisérie Polda. v sobotu ve 20.15 na Primě.

Ještě více dílů KRIMISERIÁLU POLDA můžete sledovat také ON-LINE v archivu iPrima.cz.

Hrají: D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Kolesárová, R. Derszi, H. Seidlová, A. Zmuda, V. Lapková, O. Kavan, R. Štabrňák, A. Laštovková, J. Vlach, J. Vlas. Režie J. Fuit (2017)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.