Poslední lekce češtiny pro cizince a překvapení pro Andreje i Michala od Míši

Na naše poldy se tentokrát přijdou podívat mladé stážistky, Mišu překvapí ranní nevolnosti a jedno nové zjištění úplně rozhodí Andreje. Je tady naštěstí duchapřítomný Michal Bříza, který nenechá vraha učitelky češtiny dlouho bez trestu. Dívejte se na Poldu v pátek ve 20.15 na Primě.

Učitelka ve večerní škole byla nalezena podříznutá po svém kurzu češtiny pro cizince. Poslední žákyně, která s ní po kurzu zůstávala ve třídě, tvrdí, že jela hned po skončení domů. A co nepříjemný telefonát, který učitelka těsně před vraždou dostala?

Pusťte si upoutávku

Andrej se vrátil zpátky k Míše a zase se scházejí. Míše pro něj má hodně překvapivou zprávu. I když si Andrej myslel, že jsou zpátky spolu pouze na zkoušku, vypadá to, že situace je vážnější.

A co mu na to všechno řekne jeho potencionální tchán a současný parťák Michal?

To a více uvidíte v pátečním dílu krimiseriálu Polda III od 20.15 na Primě.

Pusťte si už teď, jak jedna zpráva vykolejila Andreje. Jaká?

Režie: J. Fuit

Hrají: D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Kolesárová, E. Maximová, J. Sedláčková, K. Basák, J. Koudela, A. Bílík, A. Hardt, M. Tanner, E. Jenický, B. Jánová

(ČR, 2018)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.