Poldova Carevna je na tom zle. A tohle mu jí má nahradit

Polda III (3) - Ponížení

Věřili jste, že Michalovi to klapne se sovětskou kráskou na věčné časy? On tomu věřil a o to víc je teď raněn. Podívejte se už teď na dvě zásadní scény ze sobotního dílu Poldy III.

Viděli jste to v předpremiérové scéně v úvodu? Okolí Michala Břízy něco takového čekalo už dlouho. Michal se však se skutečností, že jeho nedotknutelný a pravidelně přelešťovaný veterán Volha – Gaz M-21 dosluhuje, nemůže smířit.

Michal Bříza za svoji Carevnu bojuje ze všech sil. Jeho šéf ho ale potřebuje hlavně v práci a tak mu operativně sehnal náhradu. Sledujte, jak Michalovi nové auto předává:

Stará věrná Volha

Pro připomenutí. Michalova milovaná Volha mu pomohla získat jistotu a hlavně potřebný elán do nového života, když se probral z kómatu. Moc rád se mazlil s její třírychlostní převodovkou, páčkami ukazatelů směru a táhly ruční brzdy, když ho opouštěla milovaná exmanželka.

Pomalejší, ovšem prostorná a zvláště v zatáčkách pořádně hlučná kráska na svého Poldu počkala v plné parádě přes dvacet let a on by jí teď měl poslat na odpočinek?

To a více uvidíte v sobotním premiérové dílu krimiseriálu Polda III od 20.15 na Primě

Více o sovětské automobilové jedničce ze seriálu Polda, jejím výkonu i historii čtěte ve článku níže.

(schneidy)

Sdílejte článek