Poldovi zamotá hlavu vražda ve spirituálním světě

Michala Břízu s jeho parťákem Andrejem tentokrát čeká vyšetřování násilné smrti věštkyně. Známou spirituální léčitelku a vědmu někdo zavraždil úderem křišťálovou koulí do hlavy. Podezřelých je hned několik. Uvidíte v dalším dílu krimiseriálu Polda II v sobotu na Primě.

Má vraždu jasnovidky na svědomí její asistentka, jejíž otisky prstů byly na vražedné zbrani nalezeny? Nebo šlo o některého ze zákazníků, který se už nechtěl nechat dál okrádat a vzal svůj osud doslova do vlastních rukou?

Michal Bříza se během vyšetřování zločinu potýká se lhaním nejen podezřelých, ale také svého partnera. Nemůže přijmout fakt, že jeho Míša už s Andrejem nechodí.

Jak to vlastně Andrej s Michalovou dcerou má? Polda se dozví všechno!

Podívejte se už teď na scénu, v níž Michal podrobí výslechu vlastní dceru.

Sledujte další díl krimisérie Polda II zase v sobotu ve 20.15 na Primě

Kriminální seriál Polda II vychází z žánru buddy movie, jehož hlavními postavami jsou dva naprosto rozdílní hrdinové – komisař Michal Bříza (David Matásek) a jeho parťák, absolvent policejní akademie Andrej (Igor Orozovič).

Hrají: D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Kolesárová, E. Maximova, L. Roznětínská, V. Bambásková, I. Máchová, D. Rous, Z. Morávková, V. Fridrich, O. Bistroň, J. Sedláčková.

Režie: J. Fuit (2017)