Poldu zaměstná láska na klíč

Michala s Andrejem zavolali k případu, který se jeví jako běžná autonehoda. Do té doby, než se ukáže, co její účastník veze v kufru. Nepropásněte v sobotu večer na Primě další díl Poldy II.

Bankovní manažer vjel na červenou do křižovatky a smetla ho dodávka. Na tom by ještě nic podezřelého nebylo, kdyby s sebou v kufru nevezl neznámou uškrcenou ženu.

Stopy vedou do seznamovací agentury.

Michal jako vztahový poradce?

Michal kromě případu musí ještě řešit rozpadající se manželství svého nadřízeného. Šéf oddělení Martin (Ondřej Pavelka) přespává tajně v kanceláři, protože ho doma nechtějí.

A jak je to mezi Michalem a Táňou? Ta totiž začíná mít z vývoje jejich společných sezení pocit, že se ocitají na samém začátku. Ty samé dojmy má i Michal, ovšem bráno z úplně jiného pohledu. Ten chce od začátku Táňu získat jednoduše jako muž.

Podaří se jí k Michalovi udržet svůj “profesionální” odstup? Koukněte na vybranou scénu:

Vtipné je, že si i nadále udržují mezi sebou odstup a případné jiskření maskují sarkasmem. Dokonce si stále vykají!

Další díl krimiseriálu Polda II sledujte v sobotu na Primě ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.