Simona Babčáková jako náruživá Nosatá Fanča. Sledujte jí v exkluzivní ukázce z Poldy

Polda IV (4): Simona Babčáková jako nosatá Fanča

Sympatická herečka Simona Babčáková si ze sebe uměla vždy udělat legraci. Jako "Nosatá Fanča" je skvělá! Podívejte se už teď na hereččinu epizodní roli lehké „dívky“ v dalším premiérovém dílu seriálu Polda, který vysíláme v neděli ve 20.15 na Primě. Pusťte si Simonu Babčákovou v opravdu vtipné scéně hned v úvodním videu.

I policisté mají soukromý život. Ti ze seriálu Polda nejsou výjimkou. Chvíle volna mezi vyšetřováním nového případu teď Polda Michal Bříza zasvětil hledání přítelkyně pro Juniora. Ten už se jeho snaze přestal bránit a dál si jede seznamku po vlastní ose.

Způsob seznamování 21. století naplno upoutá Michalovu pozornost. Internet a online vyhledávání partnerek našeho Poldu přímo fascinuje a po počáteční vlně odboru a výsměchu, se sám nechá do jedné takové seznamovací služby přihlásit.

2. exkluzivní ukázka: Polda se chce také seznámit online?! Tahle databáze "podezřelých" ho evidentně zaujala!

Dívky a ženy se mu na jeho profil jen hrnou. Poldovo ego je polichoceno. Jednu nápadnici dokonce moc dobře zná, jde o „starou známou z basy“, které se podle výrazného profilu obličeje přezdívá „Nosatá Fanča“.

3. exkluzivní ukázka: Fanča moderním metodám seznamování rozumí.

Právě na tuto epizodní roly v seriálu Polda kývla herečka Simona Babčáková a kvůli scénáři podstoupila proměnu v náruživou prostitutku s výrazným nosem.

Nos Simony Babčákové v jiném filmu

Jako perličku na závěr můžeme připomenout, že právě herečka Simona Babčáková "půjčila" svůj charakteristický nos herečce Johaně Vaškové pro komediální film Vybíjená. Jak to? Johana v něm pro roli třídní ošklivky potřebovala vylepšit nos, a proto jí před každým natáčením maskéři lepili silikonový nos, který byl odlitkem právě nosu Simony Babčákové!

Celý díl Poldy nepropásněte v neděli ve 20.15 na Primě.

Jak divoce probíhá mejdan, který uspořádá Michal Bříza, naznačuje i FOTOGALERIE:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.