Srdeční záležitosti. Polda k jejich řešení fasuje nového parťáka

Barmanská show, pořádaná na dámském večírku loučení se svobodou, se promění v místo činu. Nikdo nečekal, že se před zraky nevěsty i všech jejích kamarádek skácí pozvaný barman k zemi mrtvý. Dívejte se na další premiérový díl krimiseriálu Polda III v sobotu ve 20.15 na Primě.

K případu jede Michal tentokrát bez Andreje. Ten je odvolán k jinému "případu" - musí se postarat o svou těhotnou přítelkyni. Michal fasuje nového parťáka a vůbec se změnou nesouhlasí. Uklidní se, až když zjistí, že na Andrejovo místo usedá šéf Martin Fišer.

Pusťte si televizní upoutávku k sobotnímu Poldovi:

Hned s prvním případem se Martin rozzáří nadšením. Po boku Michala se vrací do doby, kdy ještě vraždy řešili spolu.

Kdo měl tu kuráž otrávit barmana přímo na večírku? A zvládne Fišer pozici vyšetřujícího policisty v terénu, když už tolik let jenom sedí v kanceláři?

Jak je to mezi námi? Ptá se Michal Táni

Zajímavý je i vývoj vztahu s psycholožkou Táňou. Podle žhavé scény z uplynulého dílu to vypadalo, že se ti dva dali konečně dohromady. Tak jednoduché to ale Michal s Táňou mít nebude. Poslechněte si, jak to vidí ona:

Podívejte se na další scénu ze sobotního Poldy - s novým parťákem:

To a více uvidíte už v sobotním dílu krimiseriálu Polda III od 20.15 na Primě.

Hrají: D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Kolesárová, J. Sedláčková, J. Schneiderová, K. Janáčková, P. Buchta, K. Steinerová, Z. Juračková, M. Kováčik, N. Tisotová, Z. Velichová, O. Kavan, K. Hospodárská, M. L. Púrkrábková, D. Křížová, O. Mataj. Režie: J. Fuit (2018)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.