Seriály a filmy

25. září 2020 14:00

Vladimír Polívka nově po boku Davida Matáska! Seriál Polda se vrací na Primu se IV. premiérovou řadou!

Převažujícím počtem hlasů v anketě o Prima detektivku na neděli jste rozhodli, že v neděli 4. října ve 20.15 spouštíme na Primě premiérovou čtvrtou řadou oblíbeného seriálu Polda! Hned v prvním díle se můžete těšit nejen na nový detektivní případ, ale i na zcela nového poldu v podání Vladimíra Polívky.

Televize Prima vůbec poprvé v historii umožnila divákům, aby si sami zvolili, který ze dvou pořadů chtějí sledovat. V hlasování, které probíhalo v tomto týdnu a přitáhlo nevídaný zájem diváků, nakonec těsně zvítězil seriál Polda.

Třetí série sice skončila odchodem Michal Břízy od policie, ale to neznamená, že se v nových dílech seriálu přestanou řešit nejrůznější zločiny. Polda totiž dostane novou krev v podání Vladimíra Polívky, který si zahraje poručíka Vojtěcha Urbana alias Juniora. „Nikdy jsem nedělal projekt, ve kterém mám devadesát pět natáčecích dní a jsem téměř v každém obraze. Je to velká zodpovědnost, musím být připravený na každý další den. Je to pro mě nová zkušenost a zatím to zvládám,“ prozrazuje nová posila krimiseriálu.

„Doufám, že společně tomu dáme nějaký nový rozměr. Dělat čtvrtou sérii se může zdát jako troufalost, ale věřím, že diváka nezklameme,“ doplňuje nového seriálového kolegu již ostřílený Polda, herec David Matásek.

Exkluzivní ukázka z premiérového dílu Poldy IV: Nový parťák poprvé na scéně

Ten, kdo tuší, že nový polda se s tím starým bude často pouštět do křížku, se nemýlí. „David Matásek je vynikající a je jedním z důvodů, proč jsem vstoupil do tohoto projektu. Je s ním zábava. Jeho postava je skvělá a Junior je mu dost podobný. Bude tak často nastávat střetnutí jejich eg. Vojta je hodně jako Michal Bříza zamlada,“ uvádí Vladimír Polívka.

Nová postava dodá seriálu další rozměr a zajímavý náboj. A přestože Vladimír jako nováček naskočil do rozjetého projektu, do neznámého prostředí rozhodně nevstupoval.

Vladimíra Polívka o podobnosti s Igorem Orozovičem

„S Davidem Matáskem a Igorem Orozovičem se samozřejmě znám a prozradím, že jsme si s Igorem i trochu podobní a baví mě to. První natáčecí den jsem měl nabít pistoli a byl s ní nějaký problém, protože mi ta nábojnice pokaždé vypadla. Když se to stalo už počtvrté, jen se od Davida ozvalo: No jo, kdyby tady byl Igor, ten uměl natahovat pistole! Umíme si prostě ze všeho vystřelit,“ poodhaluje Vladimír perličky ze zákulisí.

Premiéru Poldy IV nepropásněte v neděli 4. října na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.