Když je žena Posedlá láskou. Následky uvidíte v sobotu na LOVE

Posedlost není vlastnost, která by se dala považovat za zdravou. A pokud je spojená se vztahem k ostatním lidem, o to hůře. Jak se může vyvinout takový toxický vztah mezi dvěma lidmi, uvidíte ve 20.00 na Prima LOVE již tuto sobotu ve snímku Posedlá láskou.

Mladého Marka okouzlila starší, ale stále krásná Carissa. Netuší, že si vztahem s ní zahrává s ohněm. Carissa nikomu nedovolí, aby ji opustil... Mark Richards právě dokončil studium na střední škole a chystá se na prestižní univerzitu, kde získal stipendium. Jeho matka Tanya je na něj náležitě pyšná zejména proto, že více jak deset let žijí po smrti Markova otce sami. Tanya se o Marka extrémně bojí a hlídá každý jeho krok, aby ho ušetřila nástrah života. Do rodiny dochází přítel jejího manžela Randy, který by s Tanyou rád chodil, ale Tanya ho bere jen jako rodinného přítele a poradce. Na jeho rady, aby Markovi dala více svobody, však nedbá. Mark se jednoho dne seznámí s Carissou Kensingtonovou. Carissa je krásná žena, ale je zhruba dvakrát tak stará jako on, a je bohatá vdova. Carissa je skvělou

manipulátorkou, a protože má na Marka zálusk jako na muže, velmi rychle dosáhne svého. Když se Tanya dozví, s kým její syn spí, je z toho v šoku a ani jedna z žen se netají svou nechutí k té druhé. Carissa si je jistá, že dokáže Marka ovládat, ale Mark to bere jen jako prázdninové dobrodružství než odjede studovat. Tanya se snaží vymanit Marka z Carissina vlivu a dohodne mu schůzku se spolužačkou Melanií. Mark si s ní dobře rozumí, ale neví, že je z dálky sleduje žárlivá Carissa. Když později Melanie nastoupí do auta, Carissa již na ni čeká a vyhrožuje jí, aby nechala Marka na pokoji, protože patří jen jí. Neváhá jí říznout nožem, aby svým slovům dodala váhu. Melanie je v šoku a následující dny nebere Markovi telefon, což Mark vůbec nechápe protože si společný večer pěkně užili.

Sledujte thriller Poseldá láskou na Prima LOVE už tuto sobotu ve 20.00.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.