Napětí mezi Nazli a Feritem roste. Podívejte se na video

Každý den na Prima LOVE můžete v 16.05 a v 17.05 sledovat seriál Příchuť lásky. I po odchodu Nazli je mezi kuchařkou a podnikatelem dost velké dusno. Podívejte se na další ukázku z nové epizody

Podívejte se na další videoukázku z turecké moderní telenovely Příchuť lásky, kterou můžete sledovat na Prima LOVE.

Ještě se ani tak dlouho neznají, ale minulost jejich vztahu je hodně zajímavá. Ferit nedávno roztrhal smlouvu s Nazli, kterou tak oficiálně vpustil do lepší budoucnosti. Ferit zpočátku nesouhlasil s odchodem Nazli, jež dostala výjimečnou životní příležitost, aby si založila se společnicí vlastní restauraci. To pro Ferita znamená jediné, přijde nejen o osobní kuchařku a uklizečku, ale i o životní lásku. Nazli je rozhodnutá odejít, ale takové gesto Ferita nečeká.

Příchuť lásky sledujte ONLINE

Přátelé přichystali Nazli oslavu, která jako majitelka restaurace začíná nový život.

Podívejte se na ukázku:

Sledujte Příchuť lásky online nebo každý den na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.