Seriály a filmy

15. listopadu 2018 12:53

Petra Kloidová

Pondělní premiéra telenovely Příchuť lásky: Ona pro něj vaří a on nechce, aby se potkali

Na televizní obrazovky Prima LOVE přichází turecká telenovela Příchuť lásky. Neotřelý moderní příběh o bohatém mladíkovi, kterému vaří krásná studentka. Premiéru můžete sledovat už v pondělí v 16.15 a v 17.10, tureckou telenovelu můžete sledovat i online.

Prima LOVE vám už v pondělí v 16.15 a v 17.10 ukáže, jak to vypadá v moderní evropské části Turecka, kde vládnou peníze a krásní lidé. Do tohoto světa se nachomýtne i krásná mladá studentka, pro kterou je vaření nejen hobby, ale i způsob obživy. Když dostane nabídku vařit pro bohatého podnikatele v jeho domě, rozhodně neváhá. Podnikatel má ale jasné přání se s kuchařkou nikdy nepotkat...

Boháč a studentka v domácnosti, v které se dlouho nepotkají

Nazli (Özge Gürel) studuje gastronomii na univerzitě kulinářských umění a jednoho dne by se chtěla stát profesionální šéfkuchařkou. Jejím snem je otevřít si restauraci zaměřenou na japonskou kuchyni. Jenže prozatím bydlí společně se sestrou. Aby si vydělala na nájem, shání práci. Podaří se jí najít místo kuchařky v domě neznámého boháče, kde před ní nikdo moc dlouho nevydržel. Každý den musí nachystat večeři pro muže jménem Ferit (Can Yaman) a přesně v pět odpoledne odejít z domu. Nazli si myslí, že Ferit je nějaký excentrický stařec. A Ferit si myslí, že Nazli je nějaká starší kuchařka.

PODÍVEJTE SE NA UKÁZKU Z PRVNÍHO DÍLU TELENOVELY PŘÍCHUŤ LÁSKY

Obě dvě hlavní postavy spolu komunikují pouze prostřednictvím vzkazů – dokud se jejich cesty náhodou neprotnou přímo v domě. Pár se nečekaně sbližuje a ve vzduchu začíná vonět láska. Příchuť lásky je veleúspěšný současný turecký seriál v duchu nejoblíbenějších romantických komedií. V hlavní rolích září atraktivní pár mladých tureckých herců Özge Gürel a Can Yaman.

Sledujte novou telenovelu Příchuť lásky každý den v 16.15 a v 17.10 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.