Seriály a filmy

19. listopadu 2018 22:00

Petra Kloidová

Příchuť lásky: Ferit narazil v domě na kuchařku Nazli. Vyhodí ji? Telenovelu sledujte online!

V pondělí jste na Prima LOVE mohli po 16. hodině vidět první dva díly turecké telenovely Příchuť lásky. Tu můžete sledovat i online v našem televizním archivu.

Nazli (Özge Gürel) studuje gastronomii na univerzitě kulinářských umění a jednoho dne by se chtěla stát profesionální šéfkuchařkou. Jako studentce se jí podaří najít místo kuchařky v domě neznámého boháče, kde před ní nikdo moc dlouho nevydržel. Každý den musí nachystat večeři pro muže jménem Ferit (Can Yaman) a přesně v pět odpoledne odejít z domu.

TELENOVELU PŘÍCHUŤ LÁSKY MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Obě dvě hlavní postavy spolu komunikují pouze prostřednictvím vzkazů – dokud se jejich cesty náhodou neprotnou přímo v domě. Sexy Ferit zrovna nepatří mezi mírumilovné lidi, to uvidíte sami.

Nejdříve se podívejte na ukázku, jak spolu dvojice komunikovala přes papírové lístečky – i to Feret nesnáší.

Teď se omylem potkali v jeho domě, kdy se Nazli zpozdila s úklidem. Feret o tom, že je stále v domě, nemá tušení. Považuje ji za zlodějku a ona jeho za zloděje.

Sledujte novou telenovelu Příchuť lásky každý den v 16.15 a v 17.10 na Prima LOVE.

TELENOVELU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.