Seriály a filmy

19. listopadu 2018 22:00

Petra Kloidová

Příchuť lásky: Ferit narazil v domě na kuchařku Nazli. Vyhodí ji? Telenovelu sledujte online!

V pondělí jste na Prima LOVE mohli po 16. hodině vidět první dva díly turecké telenovely Příchuť lásky. Tu můžete sledovat i online v našem televizním archivu.

Nazli (Özge Gürel) studuje gastronomii na univerzitě kulinářských umění a jednoho dne by se chtěla stát profesionální šéfkuchařkou. Jako studentce se jí podaří najít místo kuchařky v domě neznámého boháče, kde před ní nikdo moc dlouho nevydržel. Každý den musí nachystat večeři pro muže jménem Ferit (Can Yaman) a přesně v pět odpoledne odejít z domu.

TELENOVELU PŘÍCHUŤ LÁSKY MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Obě dvě hlavní postavy spolu komunikují pouze prostřednictvím vzkazů – dokud se jejich cesty náhodou neprotnou přímo v domě. Sexy Ferit zrovna nepatří mezi mírumilovné lidi, to uvidíte sami.

Nejdříve se podívejte na ukázku, jak spolu dvojice komunikovala přes papírové lístečky – i to Feret nesnáší.

Teď se omylem potkali v jeho domě, kdy se Nazli zpozdila s úklidem. Feret o tom, že je stále v domě, nemá tušení. Považuje ji za zlodějku a ona jeho za zloděje.

Sledujte novou telenovelu Příchuť lásky každý den v 16.15 a v 17.10 na Prima LOVE.

TELENOVELU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.